Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom azt, hogy...

Miért álmodom azt, hogy megcsalom a párom?

Figyelt kérdés

Már 2-3 hónappal ezelőtt is azt álmodtam, hogy megcsaltam, és ma is.

Az egész úgy kezdődött, hogy nem figyelt rám, egy másik lánnyal beszélgetett, és azt se vette észre hogy elmentem onnan

Mire visszaértem ő nem volt ott, de leálltam egy másik sráccal beszélgetni aki megcsókolt

Miért álmodom ezt?



2019. jún. 16. 09:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Az ősi ösztönök. AZ ember alapjában véve kíváncsi természetű, és ki szeretne próbálni más szexuális partnereket. Lehet, hogy tudat alatt te is kipróbálnád, milyen egy másik sráccal lenni. Az emberállat alapjában véve egy promiszkuitásban élő lény A szulákkal vagy a kardszárnyú delfinekkel ellentétben az ember poligám faj És a te tudatalattid is szeret kicsapongani, még akkor is, ha tudatosan hűséges vagy.

Tudod: volt az az őrült pszichoanalitikus Siegmund Freud, aki az emberi agyat és tudatot id-re, egóra és szuperegóra osztotta. Az id, vagy is az "az" a tudatalatti, az ösztönlény az egó már az, aki a fizikai szükségleteidért felel és a szeretetért, (ezt adja az anya általában) és a szuperegó a tudás és az erkölcs (amit Freud szerint az apa ad). Megjegyzem: Freud elég hímsoviniszta volt).


Az álmodban az, hogy a barátod nem figyel rád egyébként egy kis féltékenységet is elárul, meg azt is, hogy van benned büszkeség. Tudod: nem vagy olyan nő, akit csak úgy eldobhatnak.

2019. jún. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudat alattid szerint ki akarod próbálni, csak elfojtod és ezért, amit természetes, mert ember vagy és nem állat, gondolom én. Állat alatt azokat értem, akik mindenkivel csinálják, vagy mindegy nekik, vagyis az ún. "ösztönös emberek"-et. :DDD
2019. jún. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!