Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyan érjem el hogy a tudatos...

Hogyan érjem el hogy a tudatos álomban könnyen tudjak megidézni dolgokat?

Figyelt kérdés
Eddig az volt a módszerem hogy becsukom a szemem miután rájöttem hogy álmodom és sokáig ismétlem a dolog nevét amit szeretnék de ez nem tűnik túl praktikusnak mert sokszor bezavar az álmomban lévő környezet is (csendben tudok csak koncentrálni) és elég lassú a folyamat szóval kéne valami új módszer de semmit nem találok róla hogy mások hogy csinálják

2019. jún. 12. 13:15
 1/5 anonim válasza:
100%
Én évek óta kutatom ezt a kérdést, de soha nem tudtam a mestere lenni. A tudatos álmaimban megidézni semmit nem tudok. Hiába próbálkozom vele. Talán mert a tudatalattimat nem tudom irányítani. Ott vagyok az álomban, de csak mint ember. Képtelen vagyok bármi extrém dolgot csinálni, repülni, környezetet módosítani, semmit. Egyetlen dolgot tehetek: Elindulok ebben az álomvilágban (legtöbbször a saját szobámból kell kiindulnom) és igyekszem felkutatni a dolgokat személyesen. Ha mondjuk akarok egy jó kocsit, akkor elkezdem keresni az utcánkban. Aztán vagy megtalálom, vagy nem. Ha akarok egy emberrel találkozni, elkezdem fürkészni őt a járókelők között. Ha kellően kitartó vagy, és az álom is elég hosszú, akkor megtalálom. Gondolom mindenkinél máshogy működnek ezek a dolgok. Én eléggé földhözragadt vagyok az álmaimban, de talán azért, mert az életben is. Nem vagyok naív, és nem hiszek a csodákban. Aki viszont tud hinni, az az álmaiban is képes lehet bármire.
2019. jún. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer konferenciát akartam tartani egy vonaton, de a végén állva átláttam az elejére - ergo az egész szerelvény egyben volt, nem volt konferenciaszoba benne.


Alkalmaztam valamit, amit a neten olvastam: lassan körbefordultam, közben nagyon koncentráltam arra hogy mit akarok. Mire megfordultam, ott volt előttem egy ajtó, ami egy nagyon pofás irodába vezetett :)


Én is meglepődtem, mert sokszor nem jött össze a tudatos formálás, akkor próbáltam ki először ezt a forgós módszert :)

2019. jún. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy ajtó, ami oda vezet és otthagyod a környezetedet, az ajtó elött elképzeled mi lesz ott, ha kételkedel nem fog sikerülni, az a te világod te vagy az ura, ne kételkedj ebben. Segítőket is teremthetsz, aki tudja az adott dolgot, és megtanítja. Pl ha repül ék akkor hívsz egy seprűt. (mert az elején jobban bizol a seprő képességében, mint a sajátodban)
2019. jún. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Fel kell ismerni, hogy ez egy álom, és te teremtesz.

Én ha álmodok mindig óriási öröm fog el, hogy ez egy álom, és bármit teremthetek, ezért egyből fel is repülök mert hiszem, és tudom hogy lehetséges, ezért egyből PRÓBÁLOK is repülni hogy gyerünk. Igazából, "csak csinálom", vagyis ilyen érzést ad. Nem kérdőjelezek meg semmit, hanem megpróbálom hogy megy- e, és igyekszem erősíteni a tudatot hogy menni fog.


Instant helyben nem próbáltam még semmit megidézni, de ha keresgéltem a környezetemben mindig akadt valami, pl. egy fiók, amire azt mondtam: Á, ebben simán lehet X dolog!


Leginkább a tudat számít, hogy átérzed e hogy teremtő vagy.

2019. jún. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fuh nem szamítottam hogy ennyien válaszolnak de mindenkinek köszönöm majd legközelebb még probálgatok :)
2019. aug. 23. 01:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!