Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lépcsőn futok lefele, és...

Lépcsőn futok lefele, és kergetnek, mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már többször is álmodtam, mindig egy emeletes házban vagyok, de sokszor dobozok között futok, mintha egy raktár lenne. Kergetnek, és én futok lefelé, mindig van egy kanyarodó a lépcsőben és én előtte mindig ugrok egyet, hogy gyorsabb legyek, de átrepülök a korláton és a dobozok közé esek. Utána menekülök tovább, soha nem kapnak el, de utam nagyrésze a lépcsőn való lefelé futásról szól. Mit jelenthet ez pontosan?

2019. jún. 21. 20:01
 1/3 anonim válasza:
100%

Álmodtam már hasonlót én is.

Szerintem azt jelenti, h az életben menekülsz valami/valaki elől.

Van valami probléma ami bánt téged, de ahelyett, h próbálnád megoldani, inkább próbálod figyelmen kívül hagyni és menekülsz előle.

Amikor nekem volt hasonló álmom, én ennek tudtam be. Ha van valami problémád, próbálj meg szembeszállni vele és tisztázni magadban, szerintem akkor az ilyen álmok is megszünnek.

2019. jún. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

önmagadban van egy érzelem amit elzársz.

nem mered átérezni, nem tudod azonosítani, nem tudod megfogalmazni.

például egy ötvenes asszony eltagadhatja az undort a férje széthízott testétől.

vagy egy eltagadott irígység egy családtagra.

2019. jún. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Ment a zöld :)
2019. jún. 22. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!