Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő álmom, hogy a...

Barbara53 kérdése:

Visszatérő álmom, hogy a gyerekkori falumban kergetnek és bántani akarnak, vagy mrnekülök. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Visszatérő álmom, hogy a gyerekkori falumban kergetnek és bántani akarnak. Van amikor csak egy személy kerget, és akkor az ikertestvéremmel menekülők, legtöbbször bebújunk valami alá (sáncolták, stb) és próbálom őt minél biztonságosabbak elrejteni, higy ha megkapnak akkor inkább engem kapjanak meg. Amikor többen követnek akkor ott a család többi része is, a testvéreim, az unokatestvéreim és a szüleim. Legutóbb a gyerekkori falunkban jött egy banda és hallottuk, hogy minket keresnek, higy lőjenek le. A gyerekkori házunkba menekültünk és tudtuk, hogy értünk jönnek, csak próbáltunk elbújni a szekrény tetejére és mögé, az ágynemű tartó a, stb. aztán jöttek és agyonlőttek mindent és elmentek. Tudtuk, higy visszajönnek és próbáltunk rejtekhelyét keresni a kazánházba a padlólemez alatt, akik még éltünk. Van higy szintén a testvéreim el a szüleimmel és az unokatestvéreimmel menekülünk szintén a gyerekkori falumban az özönvíz elől (korábban volt már ott hatalmas árvíz) mit jelenthetnek?

2017. jún. 7. 08:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem 8éves koromtól volt 2 visszatérő álmom. Az egyikben egy farkas kergetett mindenen keresztül, a másikban mellúszásban repkedtem a járda felett. Aztán egyik éjjel álmomban megálltam és szembefordultam a vicsorgó farkassal, erre az elszaladt mellettem! Soha többé nem álmodtam vele! A baj csak az hogy a repkedős álom is eltűnt, pedig szerettem repkedni.
2017. jún. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mivel az álmok jövőbeli történéseket is megmutathatnak, az is meglehet, hogy a gyerekkori faludban van valamiféle probléma emberek között. Viszont maga a menekülés azt jelenti, hogy egy adott dolgot próbálsz elkerülni, és mivel a családtagjaiddal menekültél, velük szemben van ez a dolog.
2017. jún. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!