Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kolléganővel álmodni. Jelenthe...

Kolléganővel álmodni. Jelenthet valamit?

Figyelt kérdés
Pár hete új kolléganő került hozzánk. Én tanítottam be, és együtt is dolgozunk. Már az első napokban egymásra találtunk, és egy nagyon közvetlen, belsőséges, baráti viszony alakult ki. Több nem merülhetne fel, egyrészt mert alapból nem tartom szerencsésnek a munkahelyi kapcsolatokat, másrészt meg a kolléganőm férjezett. Tegnap éjjel viszont volt vele egy rövid, de annál valóságosabbnak tűnő álmom. Ugyanúgy dolgoztunk együtt mint általában, aztán egyszer csak hosszan, és vadul csókolózni kezdtünk. Az álomnak itt vége lett. Általában nem szoktam emlékezni rájuk, de ha igen akkor sem tulajdonítok nekik nagy jelentőséget. Ez viszont kísértetiesen élesen megmaradt, és tényleg olyan volt, hogy meglepődtem mikor felébredtem, mert annyira úgy éreztem, hogy ez tényleg megtörtént. Lehet valami jelentősége ennek?

2019. jún. 22. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Persze hogy lehet. Ha mindketten elég intelligensek vagytok, simán tudtok folytatni egy titkos viszonyt, ami mindkettőtöknek kellemes lehet. Viszont veszélyei és nehézségei is vannak.
2019. jún. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Egyszerűen csak bejön neked. Ő meg direkt a legszimpibb stílust adja elő, mert tőled is függ a véglegesítése.
2019. jún. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Én egyszer, amikor egy új munkahelyre kerültem, álmodtam egy emberrel, hogy összekaptunk valamin. Ez pár évre rá meg is történt.
2019. jún. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
Van dolgokot ebben az életetekben. Úgy sem fogod tudni megakadályozni, de ő sem, hogy közelebbi kapcsolatba kerüljetek, ha ez kell, hogy történjen.
2019. jún. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Érdekes válaszok, köszönöm szépen. Abban igazatok van, hogy személyiség tekintetében abszolút az ideálom, és nem örültem mikor megtudtam, hogy férje van. Nálam ez viszont tabu témának számít. Titkos viszonyt még sosem folytattam, és annyira még nem ismertem meg azért, hogy tudjam, hogy ő lehetne-e az első akivel megtenném.
2019. jún. 22. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!