Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom ezt? Van valami...

Miért álmodom ezt? Van valami jelentősége?

Figyelt kérdés
A barátommal több mint 1 éve együtt vagyunk. Van 1 másik srác akivel már többször álmodtam hogy csókolozunk, együtt vagyunk. Szeretem a barátomat de nem tudom miért álmodok ezzel a sráccal
2010. júl. 9. 15:58
 1/5 anonim válasza:
Régebben nem voltál beleesve a srácba, nem jártatok véletlenül?
2010. júl. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De igen, 2 éve
2010. júl. 9. 16:39
 3/5 anonim válasza:

Gondoltam. No, akkor egyértelmű. :)

Egyszerűen annyi, hogy a tudatalattid még nem "állt át" az új helyzetre.

Vagy a másik lehetőség, (bár ebben én nem hiszek) az hogy még mindig szereted (egy kicsit) azt a másik srácot.

További kérdés? :)

2010. júl. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2010. júl. 9. 17:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel úgy tűnik, hogy az álmok főként az agyban keletkeznek, nem ésszerű azt gondolni, hogy különleges üzenetük van számunkra. Úgy kell tekintenünk ezeket, mint az agy egyik normális funkcióját, amely segít egészségesen tartani azt.Az álmokról és az agyunkról szóló egyik könyv megjegyzi: „ Alvás közben nem az álmodás a legáltalánosabb elmebeli tevékenység, hanem a gondolkodás. Az alvás közbeni gondolkodás nem furcsa, és nem velejárója az érzékcsalódás. Általában mindennapos dolgokkal, gyakran a tegnap vagy a holnap életszerű eseményeivel foglalkozik, és rendszerint hétköznapi, alkotásképtelen és ismétlődő.”Nem csak álomból áll az alvás. Egy része gondolkodás.
2010. szept. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!