Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez azt jelenti, hogy kemèny,...

Ez azt jelenti, hogy kemèny, kitartó munkával sikerülni fog?

Figyelt kérdés
Nagy vágyam, hogy hajlékonyabb legyek. Már többször álmodtam azt, hogy lemegyek spàrgába. Nyilván egy tornászlany szintjére nem fogok elérni, de ez jelentheti azt, hogy előbb utóbb sikerül?

2019. jún. 28. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha vágyad nem a 'lehetetlen' kategóriába tartozik.

Ha most, tizen-huszon éves korodban 100 kiló felett vagy, akkor igencsak kitartó munkára lesz szükséged.

2019. jún. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti ha kellően sokat nyújtod az izomzatod az adott ponton, akkor nem lesz kötött, és le tudsz menni spárgába. Én régen megtudtam csinálni teljesen, ma már rá kellen dolgozni, mert a futás miatt olyanok a combjaim hogy 2 kézzel se lehet átfogni!
2019. jún. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

25 vagyok, 40 kiló. Életemben nem voltam 50-nek még csak a közelében sem. Szóval a súlyom nem fog akadályozni:)


Köszönöm aválaszokat!

2019. jún. 30. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!