Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit álmodtál ma? (Vagy tegnap,...

Mit álmodtál ma? (Vagy tegnap, tegnapelőtt, amelyik eszedbe jut).

Figyelt kérdés
2019. júl. 4. 11:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A háború kirobbanásának előjele az volt,h elkezdték az emberek a másik szájának alsó ajkát belülről erősen megharapni.

..volt még jó pár másik is mára,de ez maradt csak meg

2019. júl. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lefeküdtem a sráccal aki 5 éve bejött :$
2019. júl. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Nem szoktam álmodni. Miért? Mert teljesen felszámoltam a tudattalanomat, tehát mindenről tudatos vagyok, ami bennem zajlik, így az álmokon keresztül nem kell feldolgoznom semmit.
2019. júl. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Volt egy ruhás ládám, kerestem valamit, erre találtam benne 4 meztelen nő hulláját, akiket én gyilkoltam meg. Beszéltem hozzájuk, simogattam őket, megcsókoltam egyet. Aztán megijedtem, mert már kezdtek lebomlani, gondolkoztam, hogy hova rejthetném őket. Úgy gondoltam az emésztőbe beledobom mindet. És mindeközben az tabletomból volt még 4-5 ugyanolyan, és azt sejtettem, hogy köze van a gyilkosságokhoz. Engem is meglepett az álom.
2019. júl. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A férjemmel álmodtam. Egy faházban voltunk valami kis erdőnél, de volt egy strand szerűség is vagy valami kemping inkább, de medence tutira volt. Nagyon szép hely volt. Kár, hogy város táblát vagy valami feliratot nem láttam, mert akkor beazonosítanám és elmennénk oda egy pár napra. A medencétől hangok /magyarul/ szűrődtek be, gyerek kacaj, stb.
2019. júl. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Többet álmodtam éjjel, de az utolsó amire emlékszem mikor vissza aludtam még fél órára:

A sógornőmékkel voltam egy háznál, elvileg náluk de még sem úgy nézett ki az egész. Mellig érő víz volt mindenhol, az udvaron, a teraszon, olyan volt mint egy élményfürdő. Invitáltak, hogy menjek én is fürödni. Mondtam hogy nem tudok mert megvan a havim, de azt mondták az nem baj, menjek nyugodtan, sőt még jót is tesz. Ennyire emlékszem.

2019. júl. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A szerelmemnek barátnője lett, és bemutatta nekem(??). A csaj őszintén, elég csúnya volt,és kicsit még ápolatlan is. Először azthiszem kiröhögtem:/ Aztán elég zavaros, de valamin cirkuszoltunk, hogy mégis én kellek a fiúnak, és titokban beszélgettünk meg minden,aztán elmentünk valahová,de nem is értettem már innentől,hogy mi történik.

Egyébként ébredés után jobban emlékeztem rá, de hogy bizarr álom volt, az biztos:D

2019. júl. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Flagstaff ***** válasza:
600,- forintos, kb 2 dl-es üdítők voltak jégen kirakva guszta kis kínálódobozban. Drágállottam ugyan, de nem akartam szűkkebelűnek tűnni, ezért vettem egy pizzásat. (!) Már álmomban sem volt világos, hogy vajon ilyen lökött drágán miért pont olyan ízűt választottam, amit szívből utálok???
2019. júl. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Három hete történt:

Azt álmodtam, hogy a házunk udvarán egy hatalmas fehér lepedőt ráztam, amin nagy véres foltok voltak. A lepedő nagyon nehéz volt, és már teljesen kimerültem attól, hogy próbáltam valahogy megtisztítani. Édesanyám odajött, és kérdezte: - Miért rázod azt a véres lepedőt? Erre én azt feleltem, hogy: - Ez nem az én vérem, csak le akarom rázni, hogy tiszta legyen.

Ennyi volt az álom.

Aznap délután testvérem hívott a munkahelyemen, hogy édesapám az udvarunkon összeesett, szívinfarktusban meghalt.

2019. júl. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

sosem alszom jól... de az álmaim mindig színesek szoktak lenni

ma pl mintha csak egy fantasy-scifi világban lettem volna valami volt és az emberek a kihalás szélén voltak valami szörnyek voltak az ellenfelek a társaimmal (npc companiammal :D) el kellet jutnunk egy biztonságos városba mert már veszélyes volt ott a helyzet volt nálam két nehéz kard azzal vagdolostam :D cégül elélrtünk a várost és akkor felébredtem :D


sokszor van ilyen álmom hogy valahova el kell jutnom... és mindig megyek valami felé akadályokba jutok de valahogy mindig tul megyek rajtuk... a való életben is jó lenne ha igy lenne hogy mindig el érem a célomat :S

2019. júl. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!