Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha azt álmodtam...

Mit jelent ha azt álmodtam hogy valakit meggyilkoltak?

Figyelt kérdés
Egész pontosan egy osztálytársamat aki amúgy nem áll valami közel hozzám. Mit jelent?

2019. júl. 4. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Azt hogy meleg vagy
2019. júl. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%
Ez az iránta érzett ellenszenvedet, belső haragodat jelképezi, amit igyekszel elfojtani a mindennapokban. Lehet, hogy a felszínen mosolyogsz neki, még tudsz neki mondani egy-két kedves szót is, a tudatalatti őslény, az ID az agytörzsedben élő szörny viszont legszívesebben halva látná.
2019. júl. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
41%

Utolsó: Ezt a baromságot!

Sajnos én sem tudom mit jelent, de rendszeresek a rémálmaim. Általában èn halok meg (rengeteg változatban), de van, hogy apám, anyám, a mamám, a nővérem. Vagy a pasim, a szerelmem, egy régi ismerősöm, új ismerősöm, vagy akit épp nem szívlelek.

Jó lenne tudni mit jelenthet.

Minden nap emlèkszem az aznapi álmomra, szinte mindig bizarr, vagy groteszk, vagy ijesztő. Mèg csak fel sem ébredek akkor sem, ha én halok meg, csak àlmodok tovább.

A legtöbb àlmom meg is marad és nem felejtem el.


😞...szóval passz.

2019. júl. 6. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát, ha baromságnak gondolod, akkor Freud-ot is hülyének tartod? Igaz, sok baromságot mondott pl. a nők hímvessző-irigységéről, de az id-ego-szuperegónak hármasnak van igaz alapja. Egyébként én is álmodtam már olyat, hogy megölök valakit, akit a valóságban se kedvelek. Ezek az elfojtott indulatok, amiket a mi emberi mivoltunk, a mi kultúránk elfojt. Vannak olyan kultúrák, mint pl. egyes inuit törzseknél, ahol teljesen elfogadott annak megölése, akit nem kedvelsz.


Kedves Utolsó! Ha nem hiszel nekem , nézd meg ezt a részt az Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer az élet sorozatból, és csak aztán ítélkezz! https://www.youtube.com/watch?v=nApmoEVXOO4 (A 24. percben válik érdekessé)

2019. júl. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!