Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nem tudom eldönteni, hogy...

Nem tudom eldönteni, hogy álmodtam-e vagy valóság. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Álmomban az egyik ismerősöm nagyon rosszul bánt velem, és emlèkszem, hogy már korábbi álmomban (remélem) összevesztünk azért mert én állítólag kibeszéltem. Nem tudom, hogy ezek tényleg csak álmomban voltak. Valaki segítsen plss

2019. jún. 29. 05:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Nos, arra emlékszel tisztán, hogy miket mondtál, és kivel beszélted ki állítólag?

És a környezetedre milyen mértékben emlékszel?

2019. jún. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ha legközelebb ilyen előfordulna menj el és onnan és vegyél le az asztalról egy random dolog amit soha nem tartasz asztalon:mondjuk egy téglát és add oda neki bocsánatkérő ajándékként

Ha működik tuti hogy csak álmodsz

2019. jún. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

Csak én látom problémának, hogy valaki nem tudja elkülöníteni az álmot a valóságtól?

Ha ez tényleg így van, valami nem oké nálad fejben és ezt minden rosszindulat nélkül írom.

2019. jún. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem az álmaim néha homályosak szoktak lenni, és egy kicsit olyan, mintha egy fekete fátyol lenne a szemem előtt. Értelmetlen helyeken vagyok és értelmetlen dolgok történnek. (Persze álom után mindig gondolkodom és kiderül, hogy ezek emlékek sokassága. Legyen az kép hang, vagy cselekmény.)


Biztos nem először álmodtál. Tudod milyenek az álmaid. Próbáld őket összehasonlítani.


De talán a legegyszerübb dolog az az, ha megkérdezed azt az ismerősödet aki az álomban (?) volt, hogy vesztetek-e össze.

2019. jún. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ******?! ***** válasza:
35%

Két dolgot kérdeznék.

1. Emnéziás vagye-e?

2. Túl sokat iszol és mindenkit kipletykálsz a háta mögött?

1SEGÍTSÉG: Ne pletykálkodj, óvd a környezetet önmagadtól! Ne szennyezd a környezetet, légy környezetbarát! Tégy jót azáltal, hogy ritkán nyitod ki a szádat és spórolj az oxigénnel! Ne aludj sokat, kelj fel mindennap 4:00-kor és dolgozz a

3.világért! "Mit jelent ez az álom" kérdéseket tedd fel a betelefonálós műsorok dolgozónak, hogy azáltal is növeld a kasszát (ezo TV meg ilyesmikre gondolok). Egy napon talán általad lesznek majd jobb, szórakoztatóbb műsorok, mivel növeled a kasszát. Ezért külön köszönet jár neked. Thank you!

2019. jún. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!