Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért jelent meg apa az álmomban?

Miért jelent meg apa az álmomban?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Egy autóban ültem, a hátsó ülésen, az ablakon bámultam ki folyamatosan. Cél nélkül kocsikáztunk, majd egyszer úgy döntöttem, hogy ki akarok szállni valahogy, de az ajtó nem nyílt ki.


Majd hátrafordult a sofőr aki az édesapám volt, nem mondott semmit, csak nézett rám. A szemei fehérek voltak, én nagyon megijedtem úgy, hogy fel is keltem rá.


Apukám jó sofőr volt, évekig vezetett. Sokat is gondolok rá, mai napig hiányzik nekem.


Válaszokat előre is köszönöm.


2019. júl. 12. 05:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha napközben sokat gondolsz rá, természetes, hogy megjelenik álmodban. Egyébként figyelmeztetés is jelenthet,hogy nehogy elkövess valami ostobaságot.
2019. júl. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon nagyon szeretted apukádat, és nem néztél valami horror filmet mostanában akkor figyelmeztetés.
2019. júl. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy van valami amit csinálsz és abból kilépnél vagy kiszállnál? De lehet hogy az apai karaktered, akiben megbízol egy érzést sugallt feléd, mert csak az ő képe tud rád hatni, hogy nem szállhatsz ki.
2019. júl. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, utólag arra én is gondoltam arra, hogy figyelmeztetni szeretne valamire. Nem néztem horror filmet. Ment a zöld kéz mindenkinek.


Utolsónak: A munkahelyem.

2019. júl. 15. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!