Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Álomfejtés

A kérdés

Miért jelent meg apa az álmomban?

Sziasztok.

Egy autóban ültem, a hátsó ülésen, az ablakon bámultam ki folyamatosan. Cél nélkül kocsikáztunk, majd egyszer úgy döntöttem, hogy ki akarok szállni valahogy, de az ajtó nem nyílt ki.

Majd hátrafordult a sofőr aki az édesapám volt, nem mondott semmit, csak nézett rám. A szemei fehérek voltak, én nagyon megijedtem úgy, hogy fel is keltem rá.

Apukám jó sofőr volt, évekig vezetett. Sokat is gondolok rá, mai napig hiányzik nekem.

Válaszokat előre is köszönöm.

júl. 12. 05:57  Privát üzenet  

A válaszok
kital nevű felhasználó válasza:

Ha napközben sokat gondolsz rá, természetes, hogy megjelenik álmodban. Egyébként figyelmeztetés is jelenthet,hogy nehogy elkövess valami ostobaságot.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont júl. 12. 10:04 Privát üzenet
Ha nagyon nagyon szeretted apukádat, és nem néztél valami horror filmet mostanában akkor figyelmeztetés.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont júl. 12. 14:20 Privát üzenet
Lehet, hogy van valami amit csinálsz és abból kilépnél vagy kiszállnál? De lehet hogy az apai karaktered, akiben megbízol egy érzést sugallt feléd, mert csak az ő képe tud rád hatni, hogy nem szállhatsz ki.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont júl. 15. 16:22 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, utólag arra én is gondoltam arra, hogy figyelmeztetni szeretne valamire. Nem néztem horror filmet. Ment a zöld kéz mindenkinek.

Utolsónak: A munkahelyem.

# 4/4Időpont júl. 15. 23:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit jelent, ha álmomban a barátnőmet ölelve sírok?
Álmomban megtámadtak, de én sebeztem meg?
Álmomban embert ölök?
Mit jelent, ha a saját esküvőmre kapok meghívót álmomban?
Az jelenthet valamit hogy àlmomban meghaltam?
Miért pusztítottam el álmomban egy egész várost?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Álomfejtés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!