Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért pusztítottam el álmomban...

Miért pusztítottam el álmomban egy egész várost?

Figyelt kérdés

Mindig vannak tudatos álmaim, már gyerekkorom óta, nem újdonság, nem nagy cucc. Nekem ez úgy működik, hogy pontosan tudom, hogy álmodok, de azért nem olyan egyszerű bármit is megcsinálni. Pl repülés-lebegés alap dolog. De inkább csak lebegés, mert a gyors haladáshoz már "erő" kell. A falon keresztül repülni se egy életbiztosítás, mert ha nem sikerül felébredek.

Az erőhasználat lerövidíti az egész álmot, ha sokat használom felébredek. Néha (mindig) érzem is, hogy lassan felébredek.

Az esetek 99%-ban semmi agresszívat nem álmodok. Van olyan hogy találkozok emberekkel. De valamiért mindig arról beszélek nekik, hogy ez csak egy álom, ez nem a valóság stb. Aztán azon gondolkozok hogy ezt csak az agyam hozta létre, szóval saját magamnak beszélek, értelmetlen az egész. Lényegtelen.

Ha ellenséggel találkozok akkor általában felhasználom az összes "erő"-t, talán elpusztult az ellenség, talán nem, mert felébredek.


De most legutóbb azzal kezdtem hogy felugrottam a levegőbe és minden erőmet össze szedve "kilőttem" valamit és egy ilyen atomrobbanás szerűség elpusztított mindent, engem is, azonnal véget is ért az egész. De ez így nagyon rövidnek tűnt!


Ez jelent valamit??


2019. jún. 24. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
Semmit se jelent semmilyen álom. A tudattalanban elnyomott rengeteg érzelmi fájdalom kivetülése az álom. Mióta felszámoltam a tudattalanomat, azóta nem is álmodok.
2019. jún. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
Álmodban kiélted látens tömeggyilkos hajlamodat.
2019. jún. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Bátor Tintanyúl ***** válasza:
67%
Mert az egy bűnös hely, az egy bűnös város.
2019. jún. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

1-es egy elmebeteg :D

felszámoltad a tudatalattidat. jó van

akkor már nem élnél te marha

de elfojtott düh kivetülése lehet az álom

2019. jún. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Szamarkohoges válasza:
Bátor Tintanyúl hozzászólásán véresre sírtam a szememet
2019. jún. 25. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kamu :) Én is ki tudok találni ilyen kamu kérdéseket.
2019. jún. 25. 08:19
 7/11 anonim ***** válasza:

"felszámoltad a tudatalattidat. jó van

akkor már nem élnél te marha"


Hogy élhetnek a csecsemők? Ők tiszták, tudattalan nélküliek.

A tudattalan egyáltalán nem normális. A megvilágosodott ember feltárta a tudattalanját, és minden egyes pillanatban olyan éber, hogy semmilyen érzés vagy gondolat nem vonja el a figyelmét a jelenről, ergó nincs tudattalanja. Minden tette, minden szava 100%-ig tudatos.

2019. jún. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
az egvabn hogy a tudattalan felel a légzésért és a szívműködésért stb.?
2019. jún. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
megvan*
2019. jún. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem a tudattalan felel a légzésért.
2019. jún. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!