Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A barátom azt álmodta kihullot...

A barátom azt álmodta kihullott az összes fogam majdnem. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
2019. júl. 14. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Semmit. Az álmok semmit sem jelentenek a jövőre nézve...
2019. júl. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Semmit.
2019. júl. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Az hazugság, hogy az álmok semmit nem mondanak a jövőről.:)
2019. júl. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért milyen tudományos bizonyítékkal tudsz szolgálni efelől? A jövőt nem befolyásolja egy egyén álma. Ez hülyeség.
2019. júl. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne az?
2019. júl. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Aft én if fokfor ámottam má, hoh kihuhott av öffef foham. Ha neh, neh áhov foht.... :D


Poént félretéve, az álmok nem igazán a jövőre utalnak, hanem a pillanatnyi lelki állapotodra. Persze az álmok legtöbbször véletlenszerűek, így ha jók, akkor csak élvezzétek ki, ha rossz, akkor meg felejtsétek el. :D Inkább akkor érdemes odafigyelni az álmokra, ha egy héten belül többször is visszatérnek. Bár nálam még nem volt ilyen. Amikor utoljára azt álmodtam, hogy kihullanak a fogaim, rájöttem, hogy álmodok, és valamilyen szinten képes voltam irányítani az eseményeket. :D


Szakszerű választ sajnos nem tudok adni(már ha egyáltalán létezik ilyen), de többnyire a külső megjelenéssel, vagy a kínos szituációktól való félelemmel hozzák kapcsolatba. Bár ez inkább akkor, ha az álmodban a saját fogaidat veszted el. Ha más veszti el, akkor passz. :D

2019. júl. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, ne aggódj senki szerint nem volt vicces :)
2019. júl. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"A Krúdy-féle álmoskönyv szerint ha az embernek álmában egy foga esik ki, az valóban halálesetet jósol, de ha mind egytől egyig kihullik, az már mást. Egészséges embernél ez az életében valamilyen formában jelen lévő gonoszságot jelöli, a betegeknek további hosszas betegséget. Ha az ember a nyelvével tolja ki a fogait a szájából, az valaminek a negatív kimenetelét jelzi előre. Az azonban, ha egy rossz fog hullik ki, jót jelent, ezüstös színű foggal álmodni pedig gazdagságot ígér."
2019. júl. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!