Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha ezt álmodtam?...

Ena. kérdése:

Mit jelent ha ezt álmodtam? (foggal)

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy a szemfogaim mellett a két belső fogam szét volt törve, és az egyik félig kint volt.(mint mikor készül kiesni)egy picit véres volt az ínyem azon a helyen. Az álmomban nem fájt, meg semmi, csak így utólag aggaszt. Mikor legutóbb ilyet álmodtam akkor is ugyan ezzel a két fogammal, csak akkor hiányoztak a helyükről és én a tükörben néztem magam annyi különbséggel.. És lehet, hogy nincs túl sok köze hozzá de mikor ez előtt ezt álmodtam a nyuszim halt meg rá egy hónapra. Ma pedig pont utaznék valahova, ezért is aggaszt ez az álom.

2019. júl. 15. 09:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Foggal állmodni halàlt jelent
2019. júl. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az első marhaságot ír. Én rengetegszer álmodtam már azt, hogy kihullott/kitört/kihúzták a fogaimat és soha nem halt meg senki. Az álmoknak általában szubjektív jelentésük van, így csak maga az egyén tudja megfejteni, hogy pontosan mire is utalhat. Foggal álmodni, illetve azt álmodni, hogy kitört/kihullott általában valamilyen szorongást fejez ki. De hogy mi miatt szorongsz pontosan, vagy mi zavarhat jelenleg az életedben, erre neked kell rájönnöd és túllépni rajta.
2019. júl. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!