Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van ennek bármi jelentősége...

Van ennek bármi jelentősége vagy csak egy bugyuta álom?

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött hogy egy másik lány helyében voltam és sötét alakok üldöztek a suliban. Beszaladtam az egyik fülkébe (habár tudtam hogy így biztosan utolérnek, de biztonságban akartam érezni magam) majd fejen lőttek. Fura volt mert a fejlövés után még egy kis ideig éltem és érzékeltem.


Majd másnap a suliban már a saját "bőrömben" vagyok, beszélgetek az osztálytársaimmal neg ilyesmik. Tudjuk hogy előző nap lelőttek egy lányt a mosdóban de nem igazán beszélgetünk róla, de nem azért mert nyomasztana minket.

Majd brmegyünk órára és megjelenik Gundel Takács Gábor (????) Aki elkezd minket tanítani.


Hirtelen ugrás, délután van és egy beszélgetés folyamán kiderítjük hogy valószínűleg ő volt a gyilkos. De már az egyik osztálytársam elindult a házához mert elvileg van valami kopasz macskája és ő kíváncsi rá.


Innentől kívülről látom az eseményeket. Biciklire ülünk, próbáljuk hívogatni, de nem veszi fel. Megpróbáljuk utolérni mert veszélyben lehet és mindenképpen meg akarjuk menteni.


És itt felébredtem. Horrorfilmet meg egyebeket nem néztem, a veszélyben lévő osztálytársam meg olyan semleges számomra, nem nagyon beszélünk.

Gundel Takács Gábor esetleg úgy kerülhetett bele, hogy a napokban megbotránkoztam az utazásos reklám minőségén amiben benne van :D



2019. júl. 17. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Csak egy bugyuta álom.
2019. júl. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is szeretek valakit akit nem kéne és tudom hogy tilos
2019. júl. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Napi történéseid, olvasott dolgok, félelmeid kavarognak az álmaidban, nem jelent semmit.
2019. júl. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszi :D
2019. júl. 18. 08:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Bosszant(fekete alakok), hogy a férfiak erőfölényben vannak a lányokkal szemben(iskola), behatolhatnak a lányok intim szférájába(fülke) és hallgatásra kényszerítik őket(fejlövés), úgy kell tenniük mint ha nem történt volna semmi(utána még éltem, érzékeltem).

Másik nézőpontból(másnap, saját bőr). Ez egyébként köztudott(beszélgetek osztálytársakkal és tudják), de nincs értelme róla beszélni(nem beszélünk róla), mert nincs rá megoldás(de nem azért..).

A médiából, iskolából(bemegyünk órára) is csak a hülyeség árad(G T Gábor).

Mint magánember(délután van) a rendszert hibáztatod(ő volt a gyilkos). Biztos van a hírességeknek egy kiszolgáltatott helyzetben lévő(kopasz) kur vája(macska), ami érdekli az egyik osztálytársadat(elindult a házához). Ezt veszélyesnek érzed, mert áldozattá válhat.

Ez teljesen felpörget(biciklire ülünk), de nem akar róla beszélni(nem veszi fel) és nem kér segítséget(megpróbáljuk..menteni).

2019. júl. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!