Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ti szoktatok ilyet álmodni?

Ti szoktatok ilyet álmodni?

Figyelt kérdés

Bocsi, de ki kell írnom magamból, mert nincs olyan akinek ezt személyesen elmesélném 😀

Álmomban a volt barátnőmmel feküdtünk egy ágyban. Arról beszélgettünk, hogy hogyan sikerült az érettségije, hogy van, meg még egy csomó mindenről. Olyan jó volt átölelni (megint). Aztán álmomban elálmosodtam és amikor ott elaludtam, "élőben" felkeltem. Annyira szomorú voltam, hogy meg is könnyeztem 😂

Ajj, annyira jó volt beszélgetni vele megint. A héten már másodszor álmodtam vele, pedig már 2 hónapja szakítottunk.


2019. júl. 22. 07:02
 1/3 anonim válasza:
Lehet jobban tennéd ha ráirnál vagy beszélnél vele a való életben is. Nem tudom a szakítás okát de hiszem hogy az ilyen dolgok nagy részét meglehet beszélni, és nekem úgy tűnik hogy ts hiányolod őt Szóval nem hiszem hogy bajod lehet belőle :)
2019. júl. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazából pontosan én se tudom az okát 😆

Ritkán találkoztunk, elég sok dolga volt általában, viszont mikor együtt voltunk akkor jól éreztük magunkat, bár azokat a nagy érzelmeket sose éreztem, hogy "viszonozná". Mégis olyan jó volt, mert értelmes lány volt, lehetett vele komolyan is beszélgetni, de hülyéskedni is. Olyan nehéz ilyet találni. Szóval valszeg nem jönnénk újra össze 😕

2019. júl. 22. 09:14
 3/3 anonim ***** válasza:
2019. júl. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!