Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent egyszerre nagyon...

Mit jelent egyszerre nagyon sok bojlerről álmodni?

Figyelt kérdés

Tegnap délután tönkrement a bojlerünk, valamiért leverte a biztosíték (szikrázott a doboz, amikor vissza akartunk kapcsolni és nem ugrott vissza). Aztán mikor a bojlert hagytuk akkor a biztosíték már semmit sem csinált. Szóval az a hibás.


Rá kicsivel elaludtam és azt álmodtam, hogy bementem egy raktárszerű helyiségbe, ahol minden tele volt bojlerekkel, fent voltak a falon és működtek mert égett a lámpájuk. Mindenféle bojler, kis kézmosótól kezdve a normál háztartásbelin át a nagy ipariig. Aztán felébredtem, de nem volt rossz álom. Na most ez mit jelenthet?


Már hívtam szerelőt aki holnap jön, de ez jelenthet valami jót vagy rosszat?


23/L



2019. júl. 8. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
A Elmű-féle álmoskönyv szerint azt jelenti, hogy agyon is csaphatott volna valakit a zárlatos bojler, ha nem csapja le időben a biztosítékot.
2019. júl. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Semmit nem jelent. Az álmok részben a velünk történt események újraélése és feldolgozása. Nem hordoz üzenetet, azért álmodtál azzal, mert aznap esemény történt a tárggyal kapcsolatban.
2019. júl. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
46%

Semmit. Vmi történt veled mostanában, olvastál vmit, hallottál vmit, foglalkoztatott vmi téma stb bojlerrel kapcsolatban.

Az álmok semmi különöset nem jelentenek.

2019. júl. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
Azt jelenti, hogy aludtál.
2019. júl. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
36%
Azt jelenti, hogy előtted áll az élet, és döntened kell arról, mit akarsz igazán csinálni. A kis, kézmosós bojlerek jelzik, hogy lehetsz egy egyszerű háziasszony, a normál bojlerek jelzik, hogy lehet normál munkád, a nagy, ipari bojlerek pedig jelzik, hogy akár egy nagy cég vagy civil szervezet vezetője is válhat belőled. De minél nagyobb a bojler, vagyis a felelősség, annál nagyobb a gubanc, ha elromlik, mint ahogy a valóságban is megtörtént veletek. És mivel a bojlernek az a feladata, hogy vizet melegítsen, neked is oda kell tenned a szívedet-lelkedet, hogy amit elérj, sikerüljön. Mert meleg víz és meleg szív nélkül semmi nem az igazi.
2019. júl. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!