Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi történt a magyar holdnaptár...

Mi történt a magyar holdnaptár oldallal? Elhunyt az üzemeltetője vagy más miatt nem működik?

Figyelt kérdés

A holdnaptar.hu oldalra gondolok, 2019. 03. óta nincs frissítve.


Használom ezt: [link]

csak érdekel, hogy mi lett a holdnaptar.hu-val.


Vagy csak nálam nem működik?



2019. aug. 11. 09:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekel, imádtam az oldalt.
2019. aug. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ránéztem az oldalra, most ez a szöveg (is) olvasható a főoldalon: "Az oldal fejlesztés alatt!

Szeptemberben várjuk megújult honlapunkon!"


Lehet, hogy újra működni fog rendesen, vagy majd meglátjuk.

2019. szept. 11. 09:58
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
remélem visszatér, legalábbis tavaszra
2019. szept. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Jó lenne, ha újra működne, de az a külföldi oldal is nagyon jó, aminek a linkjét fentebb megadtam. Azt az oldalt ismered, használod?


Nagyon jó, lehet nézni havi, 2 heti és napi bontásban is, plusz témakörökre lebontva. Csak be kell állítani a magyar zászlót, hogy a magyar adatokat mutassa.


Azt hogy érted, hogy tavasztól lenne neked jó, ha működne a holnaptar.hu? Te tavasztól kezdve szoktad használni? Szabad kérdezni, hogy miket szoktál figyelni?

2019. szept. 12. 11:46
 5/12 A kérdező kommentje:

Tudsz egy kicsit segíteni?


A szőrtelenítést és hajvágást hogyan optimális végezni a Hold állása alapján? Kicsit el tudnád magyarázni? Köszi!

2019. szept. 21. 07:56
 6/12 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom vizes jegyekben tilos, főként rákban.. azt nem tudom mért pont a rák, de az ideális az oroszlán, így gondolom a tüzes jegyek különösen jók, de a többiben is lehet.
2019. szept. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi! És arról tudsz valamit, hogy a felszálló vagy leszálló holdcsomópont az mit jelent és mennyire kell figyelembe venni (pl. szőrtelenítéskor)?
2019. szept. 22. 14:47
 8/12 anonim ***** válasza:
arról sajnos nem tudok...én tudomásom szerint nem igazán befolyásolja.
2019. szept. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Majd megpróbálok utánanézni valahol. Köszi!
2019. szept. 23. 08:19
 10/12 A kérdező kommentje:

Azért, ha valaki tudja az eredeti kérdésre a választ, írjon! Még érdekel a kérdés!


Az adott honlapon szereplő "Az oldal fejlesztés alatt!

Szeptemberben várjuk megújult honlapunkon!" szöveg vajon melyik év szeptemberére vonatkozik? ;-)

2019. okt. 9. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!