Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Próbálta valaki a holdnaptár...

Próbálta valaki a holdnaptár alapján időzíteni a "babagyártást" azzal a céllal, hogy befolyásolja a baba nemét? Mennyire vált be?

Figyelt kérdés
Az együttlét napja számít ilyenkor, vagy az ovuláció napja? Ha az együttlét lányos holdnál volt, de a fogamzás napja már fiús holdra esett milyen nemű lesz?

2014. szept. 26. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Hímnős, mint a csigák.
2014. szept. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mennyire vált be?

Ez csak több eset megléte esetén mondható meg.

Egy pár - egy gyerek, beválási esély 50-50%.

Több pár esetéből nem lehet statisztikát csinálni, mert a párok genetikailag és egészségileg is különböznek.

Majd akkor lehet bizonyítottnak venni , ha ugyanannak a párnak több gyereke születik előre meghatározott nemmel.

Ma viszont a 15.20 gyerekes családok nagyon ritkák...

2014. szept. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A kérdés az volt, hogy aki kipróbálta a módszert annak bevált-e. Örülnék ha csakis ilyen válaszoló írna. Egyéb vélemény nyilvánításra nem vagyok kíváncsi.
2014. szept. 26. 21:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor repülj északra a jeges medve facára és hűtsd le magad!
2014. szept. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha valaki kipróbálta és a kivánt nemű gyereke született, nem bizonyíték, hogy a holdnaptár használata miatt!

Bármit tesz is, a gyermek neme kétesélyes, tehát 50-50%!

.

Sem az együttlét napja, sem az ovulációé nem számít, mert a gyerek neme az anya és apa génjeinek függvénye.

Még az sem biztos, hogy a megtermékenyülés az együttlét napján következik be.

.

Kérdésem: aki nem kiváncsi más válaszára/véleményére, miért kérdez?

Ne kérdezz és akkor nem kapsz neked nem tetsző választ!

2014. szept. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Az öcsém és több ismerősöm gyereke is ez alapján fogant meg. Egy kivételével mindegyiknél bevált.
2014. szept. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves Dubitus! Halvány fogalmad sincs a holdnaptár szerinti fogantatásról. Csak annyit kértem, hogy kompetens ember válaszoljon. Utolsó válaszolónak köszönöm az egyetlen értelmes választ!
2014. szept. 27. 21:00
 8/8 anonim ***** válasza:

"Ha az együttlét lányos holdnál volt, de a fogamzás napja már fiús holdra esett milyen nemű lesz?"


Én még ilyenről sosem hallottam. Mikor van lányos és mikor fiús hold?

2014. nov. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!