Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit lehet tudni arról, hogy...

Mit lehet tudni arról, hogy 2020 elején a Plútó távozik a Nyilasból?

Figyelt kérdés

Hol nézhetek utána részletesebben?


A destruktív nihilistákat lepontozom.


2019. szept. 14. 09:43
 1/5 A kérdező kommentje:

Kedves Lili,


megkaptam a privátodat. A Plútó hatásáról, a ca. 15 éves periódusának végéről most kaptam némi információt. Egyfajta fékező, akadályozó erő jelképeként azonosítják be ezt a bolygót, valamint az elkerülhetetlen változás jelképe egyben. Minden felszínre hoz, amit nem szeretnél.


Magam a bak és a nyilas határán születtem, kíváncsi vagyok, h a januári váltás mit fog jelenteni számomra.

2019. szept. 14. 10:02
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

Tudod te egyáltalán mit jelent a nihilista szó?

Mert nem úgy tűnik.

2019. szept. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Kérdező!

A Plútó bolygóstátusza 2006-ban megszűnt. Így minden azstrológiai hókuszpókusz értelmét vesztette vele kapcsolatban. Sad but true.

2019. szept. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
21%

Én ezt nem értem. Már minden minőséget kiosztottak, aztán felfedezték a plútót.

és bumm még rá kell húzni valamit.


A klasszikus asztrológiában az uránusz neptunusz sincs benne, mert nem látszik szabadszemmel.

Működött évezredekig aztán hirtelen fel kellett találni a neptunuszi minőséget meg az uránuszi minőséget?

na persze.

2019. szept. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%

Pluto vagy tizenvalahany eve tavozott a Nyilasbol. Jelenleg Bakban van, es 2024-ben lep at Vizontobe :D


De lehet, hogy te vedikus, szideral rendszerr hasznalsz :)

2019. szept. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!