Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán és oroszlán mennyire...

Oroszlán és oroszlán mennyire illenek össze? Melyik jegy illik legjobban az oroszlánhoz?

Figyelt kérdés
Én tipikus oroszlán vagyok, mennyire lehet kompatibilis, két oroszlán kapcsolata?

2019. okt. 20. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát... az oroszlán akaratos, makacs, törekvő, úgy érzi, ő a világ közepe. Szerintem nem lennétek jók együtt?, mind a ketten magasabb rendűnek érzitek magatok.
2019. okt. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak oroszlán aszcendensem van volt egy oroszlán párom 2 évig jártunk nem kívánom senkinek :D ő inkább a csendes sértődös volt , képesek voltunk azon osszeveszni ki ul belulre egy utazason, mindenen veszekedes , versenges, passziv agressziv, drama, egyikunk sem tudott bocsanatot kerni a masiktol :D soha tobbet. Aztan ismerkedtem szinten oroszlan pasival vele is ugyanez a sertodes. Az oroszlan noket jofejnek tartom egyebkent es vonzanak a pasik is, de csak akkor ha kepes bocsanatot kerni es nem csak a sajat feje utan menni. Nekem sikerul akkor neki is menjen. Ha tipikus oroszlan vagy gondolom imadsz elni es kimozdulni ugyhogy egy nyilas vagy kos allna neked jol, földjegyűekkel leginkabb a bika de az is inkabb nehezkes mert te porogni akarsz hajszolni az eletet ok meg takarekoskodnak . Vizonto is vonz teged de kozben veszekedtek. Fontos neked h elismerjek a dolgaidat es hogy korbeugraljanak. Merleg is jo parositas elvileg, a napjegyem merleg egyebkent. Vizjegyuekkel nem igazan jossz ki jol , de szemelyisegfuggo is. Nekem bak párom van én szeretem hogy odafigyel a dolgokra es biztonsagban vagyok mellette de nem jo h alig mozdulunk ki es nem igazan mutatja ki az erzelmeit..
2019. okt. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van oroszlán a rokonságban, illetve több ismerősöm is az. A nyilassal, mérleggel nagyon jól kijönnek úgy látom. Kos, ikrek, vízöntő, bak sem reménytelen. Vizes jegyek közül legméltóbb a skorpió hozzá. Ha papucsabb kell, akkor a rák.
2019. nov. 1. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En rak vagyok oroszlan holddal es merkurral.. volt oroszlan palim ketto is, hamar vege lett mert feltekenyek voltak nagyon illetve ment nalunk is ez a fu alatti dominancia harc:)


Nem tudom sokan miert papucsozzak le a rakot kardinalis jegy, meg ugy eleve az ikrek, halak, szuz sokkal befolyasolhatobbilletve barmelyik jegy ha tudod kezelni!


Jelenleg kosom van, vele is megvolt az elejen a napi vita.. de akkor is jo bolt kinden mostanra meg jobb naprol napra minden:)

En szeretem az oroszlanokat is ettol fuggetlenul ha nem probalja nokent elnyomni a masikat mert azt ruhellem....

2019. nov. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Marmint no a not:)
2019. nov. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!