Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Merleg no oroszlan aszcendense...

Merleg no oroszlan aszcendensel es nyilas ferfi mennyire illik ossze? Mik a nyilas ferfi jellemzoi? Hogyan lehet a horoszkopja szerint a kedveben jarni?

Figyelt kérdés

2017. szept. 8. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Megtudod, ha kipróbálod.
2017. szept. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lesz*pod
2017. szept. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Menj rá ilyenekre,hogy párhoroszkóp, több ilyen is van, ahol be kell írni a párod meg a te csillagjegyed, és ír hozzá egy jó hosszú elemzést
2017. szept. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Pl. úgy, hogy elfelejted az egész horoszkóp-baromságot. Örülni fog, hogy nem komplett hülye a nője.
2017. szept. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 Neki nem baromság, mert kétségek közt az ember minden szalmaszálba kapaszkodik, jelen esetben horoszkóp.
2017. szept. 10. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Ha ez kicsit is vigasztal kérdező, mi a párommal halomra kéne ölnünk egymást a horoszkópunk alapján... ehhez képest már majdnem 1 évtizede boldog párkapcsolatban élünk. ;)


Ismerd ki a párod!

2017. szept. 10. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A mérleg és a nyilas szerintem alapvetően összeillik. Én legalábbis nyilasként azt tapasztaltam, hogy nagyon hasonló vagyok a mérleg jegyűekkel, jókat tudok beszélgetni velük, csomó mindenben egyetértünk. Sok szimpatikus figuráról derült már ki, hogy mérleg jegyű..., bírom őket.

Az oroszlán aszcendenshez nem tudok hozzászólni. Van egy ilyen elmélet, hogy tűzjegyű jól kijön más tűzjegyűvel, de szerintem ez hülyeség. Olyat még nem vettem észre magamon, hogy különösen vonzódnék az oroszlánokhoz vagy kosokhoz, netán más nyilasokhoz. Talán sosem volt még ilyen. Bár nem is taszítanak. Vagy aki eddig oroszlán, kos vagy nyilas volt, aki taszított, az velem azonos nemű volt...


Mérlegek viszont kifejezetten szimpik!! ;)

2017. szept. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 D-Mano ***** válasza:
Nézd meg az aszcendensét, az I. Házát, a Holdjegyét, a Marsának és a Vénuszának a helyzetét. Kiindulópontnak minimum ennyi kell, hogy az asztrológia segíthessen abban, hogy miképp járj a kedvében. Ezekkel együtt is inkább próbáld te magad megismerni őt jobban. Ezek nélkül meg felesleges belebonyolódni a horoszkópba.
2017. szept. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!