Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mérleg pasi megtartása, ötletek?

Mérleg pasi megtartása, ötletek?

Figyelt kérdés

Egy elbűvölő mérleg pasassal járok 5 hónapja ám úgy érzem, túl hamar adtam be a derekam anno, nem kellett értem túl sokat küzdenie mert annyira egy hullámhosszra kerültünk. Attól félek, hogy nem lesz ami fent tudja tartani az érdeklődését.

Természetesen, - ahogy a mérlegekhez illik-, imád, állítása szerint fülig szerelmes , szerinte főnyeremény vagyok de tudjuk, hogy ez náluk kb alapból így van minden kapcsolatukban.;)

Skorpió vagyok, a szenvedéllyel nincs gond mégis nem tudom hogy lehetnék kicsit elérhetetlenebb a számára, hogy ne vegyen készpénznek, igyekszem nem féltékenykedni bár a mérleges flörtös barátkozásai - ha előttem csinálná- kiverné a biztosítékot... meg persze eljárok egyedül is programokra, ám tudja h hűséges vagyok, így nem izgul.


2019. okt. 23. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"...de tudjuk, hogy ez náluk kb alapból így van minden kapcsolatukban.;)"



Kikérem magamnak, k.r.ára nincs így.


Egy mérleg.

2019. okt. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek az előzővel

Egy másik mérleg

2019. okt. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Abban en viszont k....rvara egyet ertek hogy flortolget es flortolgetve beszelget, baratkozik a merleg...... ;)


Ezt mar visszatekerni ugysem tudod es ha ezen mulna barmi se bankodnek miatta mert ha annak ellenere hogy valakivel elso talikor osszefkeszel es felev mulva kidob nem azert fog kidobni mert szexeltetek az elso randin......:) Ha erolkodni kell hogy fent tartsd az erdeklodeset szerintem regen rossz! Hidd el ha ugy kell lennie akkor is erdekelni fogod ha mindennap melletted kelne es fekudne fel es le.....


Jarjatok el egyutt kozosen tarsasagba szerintem sokkal jobb az ilyen mikor mas kozegben latod ot vagy lat o teged... lehet mozizni a pillantasokon es a kosza ertelmetlen flortokon amiket kaptok es kiszurtok a masikon....:)


Egy oroszlan...

2019. okt. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak az asc-em mérleg. Sajnos az a szitu, hogy lételemem a flörtölés, olyanokkal is, akik nem amúgy is tetszenek igazán. Azzal tudnád megtartani, ha nem féltékenykedsz és elnézed neki. Magamból kiindulva, egy flört semmit, de semmit nem jelent. Olyan, mintha meginnék egy kávét. És persze nagyon dekoratív, stílusos, szórakoztató vagy, sokat jársz vele társaságba, ide-oda.
2019. okt. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet ha nem mászol rá rögtön, akkor úgy jártál volna mint én... Még mindig nem történt semmi, pedig már nyáron ismerkedtünk meg egymással. Tuti tetszem neki, de nagyon nekem kéne irányítani és kezdeményezni. Hát ehhez egyelőre nem volt kedvem, és talán nem is lesz.

Na jó, két szitu volt már, ami talán jel volt a részéről, de én szimplán nem reagáltam, és lehet azt hiszi, hogy hát nem is tudom... :)

2019. okt. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a bajod . Ha valami bajod van beszeld meg vele, ezzel a feltekenykedessel fogod elvesziteni. Tudod mi eloszor ha bajunk van merlegek leven probaljuk megoldani megbeszelni de ha nem erted meg es folytatod csendbem tovabballunk akar meg is csalhatunk, es akkor mar beigazolodik h flortolni fogunk.
2019. okt. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!