Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ezek átlagos megérzések halak...

Ezek átlagos megérzések halak esetén? Mit jelent a Varázsló jellem a kineziológiában?

Figyelt kérdés

Halak vagyok, férfi.


Szerintem elég erős megérzéseim vannak. Pl. az elmúlt hetekben többször előfordult, hogy valakivel hónapok óta nem beszéltem, nem gondoltam rá, majd amikor rágondoltam, akkor pár perc vagy max 1-2 óra múlva rám írt messengeren.


Sok dolgot megérzek, vagy megálmodok előre, és mindig pozitív eredményt érek el olyan dolgokban, mint egyetemi vizsgák, munkahelyi változások, nyelvvizsga. Természetesen sokat is tanultam ezekre, sokat teszek a munkámért.


A legutóbbi párkapcsolatom idején is mindig megéreztem, amikor a volt páromnak bármi gondja volt, még akkor is, ha éppen üzleti út miatt nagyon távol voltunk egymástól.

Elég erős kötelék kötött bennünket össze, telis-tele megmagyarázhatatlan dolgokkal és szerencsével, szakításunkkor elég nehezen tudtuk feloldani ezt a köteléket, sőt, sokáig vissza-visszatértek fura történések. Amikor még nem engedtem őt el teljesen, arra gondoltam, hogy jó volna vele néhány szót beszélni, és ő is megkeresett még aznap. Akkor kb. fél éve nem tartottuk már a kapcsolatot.


Jártam kineziológusnál, aki azt mondta, hogy varázsló jellemem van, de erről nem találtam semmi hasznos leírást a neten. Jelent ez számotokra valamit? Érdemes foglalkoznom ezzel a vonallal?


A legérdekesebb számomra, hogy nem elvakultan, de (nem vallásos) hívő vagyok. Időnként eljárok templomba, de manapság már azt érzem, hogy nem vagyok odavaló.


2019. nov. 3. 12:27
 1/9 D-Mano ***** válasza:

Hú, ez de menő képesség!


Szerintem ezzel nem kell sok mindent kezdened, csak engedd, hogy ugyanúgy működjön, mint eddig.


Max chi kung-ozz vagy jógázz mellé, mert ezek stimulálják, tisztítják (azaz még egészségesebbé, még érzékenyebbé teszik) az energia-rendszeredet.


Minden jót neked!

2019. nov. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szia! Én Halak vagyok, és lány. Nem nagyon hiszek a horoszkópos dolgokban, de kb. Egy hete elkezdtem olvasgatni a csillagjegyemről. Durván leírt rólam mindent! És az a furcsa hogy nekem is ilyen "megérzéseim" szoktak lenni! Lehet hogy csak véletlen, de ki tudja! :)
2019. nov. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2: Nekem is ez a furcsa, hogy nem hittem soha ezekben az ezoterikus dolgokban, mégis mindig megkörnyékez valahogy. :)


Egyszer kaptam egy ismerősömtől egy ajándékot, ami egy hosszú, szöveges számmisztikai elemzés volt a születési dátumom alapján.

Annyira nem hittem benne, hogy betettem a fiókba, különösebb elolvasás nélkül. A napokban a kezembe került, végigolvastam figyelmesen, és kb. leírta a fiókba tétel és az újra előszedés közti életutamat.

Szinte az összes jó és rossz döntésemre utalt, illetve akár arról is írt, hogy milyen vidám ember vagyok. Na akkor lefagytam kicsit. :)

2019. nov. 4. 20:55
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem valamiért sok halak jegyű került az életembe. Szerintem van bennetek valami extra érzékenység azaz ilyen kis szenzor ami miatt el tudom képzelni hogy a megérzések is erősek.

Csak a hangulatok is nagyon befolyásolóak.

Nekem a (volt) barátom is halak és mindig átragadt rá az én hangulatom illetve sokszor megbántódott olyan dolgokon amiket én nem is gondoltam bántónak.

Egyébként nem tudom ez is ennek az érzékenységnek köszönhető e de sokszor tudatosan építetek egy falat ha valami sérelem ér, akár tök mást mutatva mint amilyenek igazából vagytok.

Én oroszlán vagyok és elég tüzes, nem tudom mennyire igaz a horoszkóp de nekem ezek a tapasztalatok :)

2019. nov. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja igen hát a kérdésre válaszolva belőletek ki lehet hozni a varázslót sok odafigyeléssel
2019. nov. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én skorpió vagyok és ezek nagyon igazak rám. A megérzések, a jósló álmok, a gondolatok egy hullámhosszon, sőt sokszor a legijesztőbb, ha valakinek nem is direktbe, de rosszat kívánok, vagy x dolgot kijelentek mindig bejön. Példának okáért az osztálytársam egyetemre akart menni és azt mondta, ha felveszik otthagyja a sulit. Azt kívántam magamban, hogy ne vegyék fel és tényleg megbukott, pedig zseni a csaj, akkor ott van, hogy utaztam a villamoson és az egyik utas nagyon idegesített és azt kívántam bár csak elesne és bumm egyből a kanyarban Nekem esett. Vagy ott a barátom. Mindketten jogsizunk ő a KRESZ előtt áll én a forgalmi előtt. Mondtam, hogy nekem előbb lesz meg a jogsim, mint neki. Én meg buktam a forgalmin, most újra próbálom. Ő 2x a KRESZt, pedig nagyon tanult rá. Mondtam neki, ha harmadikra se megy át inkább várja meg, ameddig sikerül a forgalmim, utána fixen átmegy.
2019. nov. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lány vagyok és szintén halak:D És a megérzéseim mostanság egyre többször és erősebben jönnek elő. Amit írnak a halakról, szinte minden igaz rám. Nem tudom, hogyan és miért érzem azt, amit, de nem egyszer úsztam már meg vele dolgokat, hogy rá hallgattam. Ha erőltetem, akkor nem jön elő ez a megérzés. Néha csak így random, amikor gondolkozom egy dolgon és azzal kapcsolatban...
2019. dec. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7: Ez a halak megérzései téma főleg azért érdekes nekem is, mert nem ismerem el az asztrológiát sem hitelesként, sem tudományként, mégis igazat mond a horoszkópom. :)
2019. dec. 8. 09:45
 9/9 anonim ***** válasza:

Én halak lány vagyok és nekem is sokszor vannak megérzéseim dolgokról.

Egyszer pl. felhívott Apukám, hogy menjek le mert eljöttek a kolihoz es egyből megéreztem h meghalt a tatám. Pedig nem is mondott semmit, csak hogy menjek le.

De btw durva volt alig mondott valamit és már tudtam mi történt. Végül igazam lett(sajnos).

2021. jan. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!