Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek mi az aszcendensem...

Titokvagymia kérdése:

Szerintetek mi az aszcendensem? SOS

Figyelt kérdés

Pls, ne támadjatok le hogy most 2019-ben vagyunk már, és vannak kalkulátoraink.

Hiába ha egyszer nem érzem azt a jegyemet magaménak. A helyzet az, hogy okt 3 án születtem 3:13 kor, ez elvileg szűz aszcendens lenne viszont cseppet se igaz, helyette a mellette lévő oroszlán ami sokkal jobban illik. Ilyenkor mi van? (Ja és a holdjegyem skorpió)



2019. nov. 16. 22:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%

Dinoszaurusz.


Mielott azzal jossz, hogy 'de hat az nem is letezik', kerlek mondd el a tobbi mitol letezik jobban...

2019. nov. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Hold jegyed Skorpió = belső vizeid (fluidikus folyamataid) a mélység vizei.


Szűz = precíz, pontos, azt sem tudja, mi az, hogy erotika = az ágyban kissé unalmasak.


Ha az ágyban természetesen ügyes vagy, az lehet a Skorpió. Ezt arról ismered fel, ha a fiúk "pulikutyaként" lihegnek a közeledben, és ezért szinte semmit nem kell tenned.


Lány lehetsz szerintem. Jól tévedek?

2019. nov. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

lehet a mérleg napod miatt...

mármint a mérleg nap, szűz ack valamint a skorpió hold egésze miatt....

2019. nov. 17. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
Hagyma...
2019. nov. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem azért nem illik rád mert az egész horoszkóp és ezotéria baromság. Nincs mit
2019. nov. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%

Én arra gondolok, hogy volt régebben itt egy kérdező, aki meg azt mondta, hogy , hát, nem is emlékszem pontosan, de valamikorra kiírták az orvosok a születését, de nem pont akkor jött, hanem vagy előbb, vagy később, talán előbb, és akkor így pont annyival jött előbb, vagy később, hogy más lett neki az aszcendense, vagy lehet, hogy a sima horoszkópja, mint amivel eredetileg született volna, mint amikorra kiírták az orvosok az érkezését. És tehát nem akkor született; és azt mondja, hogy de az a csillagállás, vagy valami, amikorra az orvosok várták őt, az jobban illene hozzá, mint amilyen csillagzat alatt/tulajdonságokkal született.


Megpróbálom röviden is:

Tehát vagy előbb , vagy később született, mint a doki mondta, számította

De nem a sajátja illik hozzá, azok a tulajdonságok, hanem amikorra a doki írta ki, pedig nem akkor született.

2019. nov. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
*Szal pl ezt esetleg kérdezd meg a szüleidtől, hogy nem lettél-e koraszülött, vagy pl esetleg van olyan is, hogy a szülő annyira félti a gyerekét, hogy nem meri megszülni, és akkor 10 hónapig lesz vele állapotos, vagy lehet tovább is, de sokkal tovább gondolom nem, de én ismerek olyat, akivel 10 hónapig volt várandós az édesanyja.
2019. nov. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

*Egyébként szeirntem azt nézd akkor, amelyik jobban jellemző rád érzéseid szerint; szóvla lehet, hgogy az jobban számít. Hogyha azt jobban a magadénak érzed; talán nem véletlneül. Tehát lehet, hogy neked hasznosabb, ha nem a ténylegeset nézed inkább, hanem a másikat amit érzel, azt helyezed előtérbe; persze ettől még nézheted a másikat is.

Meg amúgy mondok mégegyet , van olyan is, hogy asztrológia, és van olyan is, hogy asztrozófia, és állítólag az asztrozófia az eredeti; ahol pl volt mégegy csillagjegy is, a Nimród. Ez valamikor asszem június eleje amúgy. Meg lehet, hogy van mégegy. Na de egyébként mondta egyszer egy műsorban egy asztrozófus csaj, hogy de persze, amit manapság használunk, az asztrológia, az is hat, mert már évszázadok óta azt használjuk, tehát beleadtuk a hitet/energiát, használjuk, számítunk rá, tehát valamennyire működik, érvényesül az is.

2019. nov. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
Pulyka. Határozottan pulyka ☺️
2019. nov. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%

Az asztrozófiáról én is hallottam, azért majd utána nézek ;)

bár a 12+1 számomra elfogadhatóbb, mint a 13+1

kérdező, mennyire jártál utána, azaz mennyi forrásból szűrted le a véleményt 1, 2 vagy több?

Én kos vagyok, nap hold, de nem viselkedek tipik kosként. a múltamra egy az egyben igaz volt, ma meg...

minden esetre, szerintem ismerd meg jobban mi-mit rejt, akár több nyelven. Utána leszűröd a lényeget.

2019. nov. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!