Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nagyon elegem van a horoszkópb...

Nagyon elegem van a horoszkópból! Nektek nincs?

Figyelt kérdés
Bocs a kategória miatt! De ha a horoszkóphoz írom, először a horoszkóp-b.zik látják meg először és tuti leszólnak. A lényeg, hogy nagyon elegem van ebből és a legrosszabb, hogy az emberek emiatt megbélyegzik egymást. :@:@
2010. júl. 19. 19:45
1 2
 1/18 anonim válasza:
50%
Ki bélyegez meg? Azért mert van egy csillagjegyed? Az elég nagy marha aki ez alapján ítél! Engem annyira nem izgat ez a horoszkóp dolog! Sőt az újságokban sem szoktm elolvasni! nem érdekel, hülyeség az egész! Amúgy aki ilyen dilis hogy ez alapján ítél az tudod milyen gógyis!!!!
2010. júl. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%

ne is foglalkoz vele.

Ha valaki ilyet kérdez (x-nek az y-nak a nővérének a hori engem mennyiben befoásol?) akkor ne válaszolj rá. Én meg azokat nem bírom akik direkt oda írják, hogy ez mekkora marhaság. És? Ha valakinek ez a fontos? Neki ez hol árthat?

2010. júl. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
Ha úgy érted hogy valaki azér nem akar veled randizni mert a horoszkóp szerint nem illetek össze akkor az tényleg barom. Egyébként sokszor van a napi,heti horoszkópban igazság, szeretem olvasgatni
2010. júl. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Én jókat szoktam röhögni rajta,mert állandóan azt írja hogy most jön az igazi,akivel összekötöm az életemet,közben már rég nős vagyok.Meg hogy most jön a nagy összeg,de sohasem lottóztam.
2010. júl. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
nem, nem engem bélyegeznek meg. hanem másokat! itt ezen az oldalon! mindig megnézem a főoldalon, hogy mik vannak és olyanokat írnak, hogy ikrek elég sunyi természetű, meg ilyenek....
2010. júl. 19. 19:55
 6/18 anonim válasza:
67%

Tudom, hogy hülyének fogsz nézni, de van benne valami.

Már rég megfigyeltem, hogy egy-egy csillagjegy szülötte hasonló tulajdonságokkal rendelkeznek. Pl.: nem tudtam, hogy haverom most 21-ei vagy 24-ei (december) nézem a hotsozkópját. Mondom. ez biztos, hogy 24-ei! annyira rá illett!!! De mellesleg a hivatásos jósok ki kérik maguknak iz ilyen mondatokat: az oroszlán ma gibújik a barlangjából és hatalmas lesz az étvágya! Da "rendes" jóslásban van valami...

2010. júl. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
59%
Engem az idegesít, hogy hogy lehetnek annyira hülyék az emberek, hogy hisznek ebben a baromságban. "pl megkérdezgetik, hogy nekem ez a horoszkópom, Lajos barátomnak meg az, összeillünk-e", és ha negatív választ kapnak, akkor meg dobják is... kész röhej. am szerintem a jóslás is átverés, lehet valakik nem direkt átverésből akarják csinálni, de nem az határozza meg a jövőt, hogy mit mond egy ember, miután összekevert egy pakli kártyát, hanem hogy mi mit teszünk...
2010. júl. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
"hanem hogy mi mit teszünk..." érdekes, talán a tudomány annyit fejlődött hogy ezt már biztosan tudja? Honnan tudod, hogy megváltoztattad a jövőt? Ezt kb. 500 év múlva megfejthetik a tudósok,talán.
2010. júl. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
javaslom éld e szerint az életed: Azt tudom hogy nem tudok semmit.
2010. júl. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem az emberek csak a tapasztalataikat osztják meg (már aki :)), akinek nem inge, ne vegye magára. Van, aki hisz benne, az hadd látogassa ezt a témakört, ha érdekli a dolog, de te miért nézegeted, ha csak felhúzod magad rajta? :)
2010. júl. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!