Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nagyon elegem van a horoszkópb...

Nagyon elegem van a horoszkópból! Nektek nincs?

Figyelt kérdés
Bocs a kategória miatt! De ha a horoszkóphoz írom, először a horoszkóp-b.zik látják meg először és tuti leszólnak. A lényeg, hogy nagyon elegem van ebből és a legrosszabb, hogy az emberek emiatt megbélyegzik egymást. :@:@
2010. júl. 19. 19:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
66%

Sajnos ez tényleg úgy van,hogy az egyforma jegyüek hasonlítanak egymásra. De sok múlik a nevelésen is. Én is figyelgetem a barátaimat,a pasimat a családomat.És félelmetes dolgokat veszek észre....de azt nem hiszem,hogy bárki meg mondja mi lesz a jövőm! Azt azért nem lehet,az túlzás. Nekem is irogatja,hogy milyen jó egészségnek fogok örvendeni,meg hogy elő léptetnek. Meg hogy milyen jó a párkapcsolatom,sok lesz a romantika. Ja ebből ez van most:gyógyíthatatlan beteg vagyok,mozgássérült roki vagyok állás nélkül. A pasimmal csak ülünk egymás mellett mint a tök. A jóslásba nem hiszek....

Szerintem ne mérgelődj,hisz nem minden ember foglalkozik vele olyan magas szinten,hogy juj ezzel nem illek össze. De azért valjuk be tényleg vannak olyan emberek akik nem jönnek ki egymással és annak van oka is.:)

2010. júl. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
kíváncsiságból megnéztem, mit írnak a horoszkópomról, nos, tény, valóban hasonlít (néhány ponton), bár olyan egetrengetően nagy konkrétumokat nem is ír, de: ezek szerint a velem egy hónapban született összes embernek ugyanazok a tulajdonságai, ugyanaz a személyisége? és ugyanazok a dolgok fognak velünk történni? érdekes... és miért ne lehetne hasonló ember egy más hónapban született ember, mint én?
2010. júl. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

Hát. Lehet, hogy a téli gyermekeket más ingerek érkik mint a nyáriakat. Mit tudom én! :D


De gondoljatok csak bele a maják (vagy az inkák :S) előre megjósolták, hogy X időben eljön egy nép és leigázza őket. És így is lett! Jöttek a spanyolok. Aszem 800 évre előre tudták. Az azért nem az a dolog amikor "véletlen" bejött. gondolom tudtak valamit amit mi nem (pl.: hogy az éghajlatunk hogyan változik).


nyilván nagyon sokat számít a nevelés is. De figyeljétek meg: pl.: a kosok mindíg nagyon harciasak és önfejűek (én is...) Szóval nem azt mondom, hogy előre megtudják mondani, hogy mikor jön el a nagyszerele, meg mikor kapsz új munkát. csak azt, hogy vannak bizonyos vonások amik félelmetesen egyezznek két (vagy több) azonos csillagjegyű emberkénél.


Ez az én privát véleményem. Nem kell vele egyetérteni!

2010. júl. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Itt sokan elsiklanak egy egyszerű tény fölött. A horoszkóp karakter ábrázolásról szól, és nem jósolgatásról, az csak néphülyítés.

Aki aztmondja, hogy ez hülyeség, az tudatlan és beszűkült látásmódú, mert asztrológia több ezer éves tudomány, mely megfigyelésekre épül. Habár az alapján nem tudnám megmondani ki vagy, hogy elmondod a csillagjegyed, de egy csomó dolgot tudnék rólad anélkül hogy ismernélek. A tudás hatalom, és az ilyesfajta tudás, sokat segíthet neked az életben. Főleg ha szociális területen dolgozol (emberekkel).

2010. júl. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
:@ Na tessék! Áttették a egy másik témába!!!:@ Már értem, mért szóltak le...
2010. júl. 24. 19:06
 16/18 anonim válasza:

Én sokat gondolkodtam már a horoszkópokon. Egy jó nagy adag pszichológia is van a dologban, ugyanis ha elolvasol egy jellemzést, automatikusan az olvasott jellemzőket kezded keresni a másik emberben, saját magadban vagy a napi történéseidben.


A napi horoszkópok leginkább a kuruzslás kategóriájába sorolhatók, a csillagjegyek jellemzésében olykor viszont van valami igazság, ami szerintem azzal magyarázható, hogy nem mindegy, hogy egy csecsemő mikor látja meg a napvilágot. Ha például nyáron, ami azt jelenti, hogy melege van gyakran, nem öltöztetik fel annyira, sokat süt a Nap stb., egész máshogy hathat a személyisége fejlődésére, mint ha télen születik. Ha ez tényleg így van, akkor viszont nem biztos, hogy a hónap végén egy konkrét nap határozza meg, hogy te Kos vagy vagy Bika. Sok embernek sok hasonló és különböző tulajdonsága van, szóval a horoszkópok nagy része kamu.

2010. júl. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

7:39!


Nem egészen erről van szó, a hónap azon bizonyos napján az addig fennálló csillagkép változik (egy másik veszi át a helyét), így más hatások érik a földet. Ezt most nagyon leegyszerűsítettem, de nagyaból így van. Így eléggé éles a határ a jegyek között.

2010. júl. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Én azért eyeh8u-nak(milyen név :) adnék igazat.

De mind a két dologban van valami igazság.

Nyári gyerek/téligyerek. Fázik-nem fázik stb. Viszont nem csak ezek a hatások vannak jelen (meleg, hideg, szél, eső, hó...) hanem pl.: a hold is befolyásolja a földet. Tudtátok, hogy amikor telihold vana a vizek e gy picit feljebb kúsznak? Igaz ezt nem nagyon lehet érezni de nem csak egy bolygó van körülöttönk És ha már csövestűl jöbbök az ilyen dolgok...

Szóval: határozottan van benne valami.

2010. júl. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!