Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért állítják be, minden...

Miért állítják be, minden oldalon az oroszlán csillagjegyűeket nagyképűnek és egocentrikusnak?

Figyelt kérdés
Nekem is oroszlán a csillagjegyem, de pont hogy önbizalomhiányos vagyok.

#horoszkóp #egoizmus #oroszlán horoszkóp
2019. dec. 27. 21:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Még nem ismertem olyan oroszlánt, aki hagyta volna érvényesülni az embertársait.

Viszont minden archetípusnak 3 szintje van.

A fejletlen, ösztöni szint az egoista diktátor.

Egy fejlett oroszlán nem nagyképű és egoista, hanem inkább csak hálás, életszerető, adakozó, pozitív gondolkodású.

2019. dec. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mert igaz - jóval nagyobb arca van, mint a skorpiónak.
2019. dec. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én önbi hiányos oroszlán vagyok, és azzal palástolom, hogy nagy a pofám. Egoista is vagyok, csak mindenkinek azt mutatom, hogy nem. Sőt, ha vezető kell egy csapatban, vagy dönteni kell, hagyom, hogy ne én legyek az előtérben. De attól még rosszul érzem magam, hogy nem én lettem az. :'D

Ennyit magamról, másba meg nem látunk bele.

2019. dec. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én oroszlán vagyok skorpió aszcendenssel, ami eléggé megfűszerez úgymond :D nagyon küzdő fajta tudok lenni, nagyon nehezen adok fel dolgokat. A holdjegyem és a mars is mérleg, ez viszont nagyon érzelmessé és (akiket szeretek azokkal szemben) gyengéddé tesz.

Az igazságérzetem az nagyon magas fokú, ha hibázok azt be is ismerem, másoktól is nehezen viselem a szemétséget. Leginkább a sunyi emberekkel van bajom.

Lány vagyok amúgy, párkapcsolatban nagyon tudok alkalmazkodni meg imádni a másikat ;)

2020. jan. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én is oroszlán vagyok és én sem szoktam nagyon ezt érteni. Talán az szokott igaz lenni, hogy mindig a saját igazamat követem, de körülbelül ennyi. Általában mindig segítek a barátaimnak (magánéletben, házi feladatban, egyéb dolgokban), emellett otthon is elvégzem azt, amit mondanak. Én személy szerint utálok a középpontban lenni.
2020. jan. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!