Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ez valami nagyon rosszat...

Ez valami nagyon rosszat jelent? A születési képletben

Figyelt kérdés

Az 1. házba bezárt jegy a Bak és ezek a bolygók vannak a Bakban: Nap, Szaturnusz(!), Vénusz, Uránusz, Neptunusz.

A Merkúr a Nyilasban áll, ahol ugye számüzetésben van.

Az AC-m uralkodója pedig retrográd (Jupiter).


Nem vagyok hozzáértő, csak olvasgatni szoktam ilyen dolgokról, tudja valaki, hogy ez így nagyjából mit jelent?


2020. jan. 1. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
nem, ez nagyon jót jelent
2020. jan. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Itt erre nem fogsz normális választ kapni. Privátban ha érdekel javaslok neked egy megbízható asztrológust akinél én is voltam.
2020. jan. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bezart jegy..... Relativ.... Milyen hazrendszerben? Placidus? Regiomontanus? Koch? Negyvenvalahany fele hazrendszer van, abbol 2, a teljes jegy es az egyenlo jegy, amiben nincs bezart jegy. A tobbiben van, es nem biztos, hogy ugyanaz.


Elso haz tele... Onzo vagy, keptelen vagy meglatni a masik ember allaspontjat. Az elso hazas Szaturnuszt szeretni fogod, amikor 50 evesen 30-nak fogsz kinezni :)


Merkur a Nyilasban. Ha 12. Haz, akkor az nem tul jo. Ha elso hazban van, akkor nincs sajat gondolatod, kerdes nelkul elhiszel mindent, amit mondanak/hallasz. Konnyen be lehet etetni, es osztod az eszt. Belevagsz masok szavaba, nem hallgatod meg a masik ember mondandojat.


Jupiter retrograd.... Az eletrol alkotott filozofiad, hitrendszered, az ideologia, amit magadenak tudsz, keson formalodik meg veglegesen, tavol esik a felmenoidtol. A retrograd bolygo altal kepviselt archetipus, amikor az alma messze esik a fajatol.

2020. jan. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2020. jan. 6. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!