Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Születési dátumból ideális...

Születési dátumból ideális karrier megállapítása?

Figyelt kérdés

Pályaválasztás előtt állok, és fogalmam sincs, hogy milyen szakma illene hozzám, mivel szeretnék foglalkozni.


Már egy halom pályaorientációs tesztet kitöltöttem, amik hasonló eredményeket adtak ki, de még mindig nem tudom azt kijelenteni, hogy azokkal szeretnék foglalkozni, amiket kidobtak ezek a tesztek.


Ezért gondoltam arra, hogy az asztrológiai elemzés is adhat valamilyen képet erről, hogy mik az erősségeim, gyengeségeim stb.


Milyen weboldalakat tudtok ajánlani (angol nyelvű is jó), vagy hogy kell megnézni?


Köszönöm.


2019. dec. 25. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az asztrológiai oldalak is hasonló eredményt fognak adni, aztán megint ott leszel, ahol a part szakad.

Saját magadat próbáld megismerni, azzal töltsd az idődet. Vállalj munkát, hogy megtapasztald, mi az, ami jól megy, amit szeretsz benne (bármilyen munka is az), mi az, amit semmiképp sem szeretnél hosszú távon csinálni (pl. egész nap egyenruhát viselni, stb.), hogy legyenek szempontjaid a pályaválasztáshoz.

Egyébként meg nem kell túllihegni, manapság nem egy életre szokás választani (kivéve néhány pályát).

Hány évesen mondod, hogy pályaválasztás előtt állsz?

2019. dec. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gublug ***** válasza:
56%

Szia.

Jarok egy asztrologushoz 16 eve, evente 1x-2x.

Ha erdekel megkuldom az elerhetoseget. Teljesen megbizhato.

2019. dec. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!