Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő nő és rák férfi...

Vízöntő nő és rák férfi mennyire illik össze párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nektek van vmi tapasztalatotok erről a felallasrol?

2020. jan. 6. 23:39
 1/8 anonim válasza:
28%

Szia!


A horoszkóp nem lehet releváns alapú tendencia, csak az számít, hogy érzel, persze vannak jelzők, de az már régen rossz, ha egy horoszkóp határozza meg.

Nálam a horoszkóp a vallás szintjén helyezkedik el, vagyis egy külső tényező, ami ráhatással van az érzésekre, érzelmekre, és ha úgy van, módosítja azt.

Nem tagadom, sokszor olvastam rám illő adatot a horoszkópommal kapcsolatban, de semmi esetre se venném figyelembeli készpénznek, főleg nem párválasztás terén.

Ráadásul ahogy szokás mondani, Isten a legnagyobb csatákat a legnagyobb harcosoknak adja.

Ha találsz egy egyszerű embert, az lehet neked jó, de néha jó az is, ha kiütközik 1-1 ellentét, vagy épp több, mert igen is megtartja a lángot.

Miénk a kihívás, hogyha úgy van, megbírkozzunk a legnehezebb feladatokkal is, mégha az a párunk véleménye is. :D :D


Az asszonyom nőként kos, én pedig férfiként ikrek.

Ha ebből indulnék ki, abszolút nem illenénk össze.

Pedig mához pár hét, és 4. éve vagyunk együtt, azóta is olyan szerelemben, mint amikor megismertem. :)


De! Ez csak az én véleményem.:)

2020. jan. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Butaság ez a horoszkóp, ha neked ez a legfontosabb nem vagy érett egy kapcsolatra...
2020. jan. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ezt ti gondoltátok bele, hogy én ez alapján választanék párt. Abszolút nem. Egyszerűen csak feltettem egy szimpla kérdést, hátha van valakinek tapasztalata erről a felállasról. Érdekelne.
2020. jan. 7. 14:37
 4/8 A kérdező kommentje:
Várom a további válaszokat.
2020. jan. 7. 14:38
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Rák férfival sosem jönnek ossze.


Nem is létezik.

Sosem nőnek fel, mindig gyerekeké maradnak.

2020. jan. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En 32 eve elek Rak ferfival!Ezt nem vettem eszre,utolso!Inkabb tul komoly,karotnyelt,konfliktuskerulo,sertodekeny,pepecselos,nem porgos tipus ,igy jellemeznem!
2020. jan. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%

Nem butaság a horoszkóp, hanem nagyjából senki sem ért hozzá az ide írogatók közül.

Csak tudnám miért akar valaki párkapcsolatot elemezni asztrológiával, ha még az alapokkal sincs tisztában.

Meg lehet sértődni nyugodtan. Megengedem.

A tények eléggé hervasztóak, de igazak.

2020. jan. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A vízöntő függetlenebb típus, a rák inkább szeret megállapodni, családot alapítani, a fészekrakás szinte az ösztönükben van. Kiváltképp a rák nőknek, de a férfiakban is benne van. A vízöntő tökéletesen jól érzi magát egyedül is, de azért vágyik ő is párkapcsolatra, ha úgy adódik.

A ráknak el kell fogadni, ha a vízöntő esetleg magával szeretne törődni, el van a kis világában magának, és majd visszatér, a vízöntőnek pedig engedni néha a ráknak abban, hogy fontosak az életben a biztosabb pontok is, és alább kell hagyni néha kicsit a függetlenkedésből. Ha mamahotelt teremtesz neki, azt általában szeretik. De ez csak általánosság, kompromittálódni kell, törekedni egymás igényeinek, vágyainak beteljesítésére, egymás elfogadására, és menni fog.

2020. jan. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!