Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen csillagjegyű férfi...

Milyen csillagjegyű férfi illik hozzám a tulajdonságaim alapján?

Figyelt kérdés
Érzékeny vagyok, nagyon fontos az intimitás, szeretek szexelni, de nem vagyok szexmániás. Imádok ölelkezni, minőségi időt együtt tölteni a párommal, viszont buliba járni utálok. Inkább sétálok a sötét utcán a barátommal és beszélgetek vele lelki dolgokról, spiritualitásról vagy bármi más értelmes témáról, bár hülyéskedni is imádok. Fontos hogy a barátom férfias legyen és megvédjen másoktól, de ne legyen agresszív . Legyen ő is házias, dolgozzon, mint én. Fontos az is, hogy ő is valamennyire érzékeny legyen, hűséges és őszinte.
2019. okt. 13. 17:19
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Amúgy enis elég érzékeny vagyok, kicsit bátortalan, irányításra szoruló ember, vagy inkább csak egy kis batoritasra van szükségem, mert ha bármi ujba belekell kezdenem, nagyon felek. Új munka, lakhely stb..
2019. okt. 13. 17:24
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
A kos, bika, ikrek, rák, oroszlán, szűz, mérleg, skorpió, nyilas, bak, vízöntő és halak jegyű férfiak.
2019. okt. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor engem mindenki szeret, éljen😂
2019. okt. 13. 18:03
 4/11 anonim ***** válasza:
halak, ikrek vagy szűz leginkább, de a szerelemnek nagyobb ereje van a horoszkópoknál, úgyhogy igen lehet bármelyikből
2019. okt. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Akinek bolygoi vannak a 12. Hazban, es Szaturnusz az 5-ben, mint neked. Sok vizes es levegos allas.


Prominens Uranusz a kompozitban.

2019. okt. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Olyan férfi aki ugyan olyan naiv és logikátlan hogy elhiggye hogy a horoszkópnak van köze ahhoz hogy ki kivel illik össze. Olyan illik hozzád akivel jól érzed magad és kedvelitek egymást és sok bennetek a közös. Nem kell túlragozni
2019. okt. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

5:

Itt: Halak aszcendens, halakban álló hold, hold a 12-es házban. Illetve a Szaturnuszom hetes házban dekkol.

És eléggé masszívan ledominálja a vizes element a többit. (Második helyen levegő tanyázik :D)


behold:

[link]


:D :D

2019. okt. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen, a sok vizes jegy passzol a kerdezohoz.


Szaturnusz a 7-ben parkapcsolati szempontbol sok jot nem iger.... Az elso Szaturnusz visszateresig semmikeppen.

2019. okt. 17. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

8: Nálam ez úgy mutatkozik meg, hogy későn jönnek/jöttek az életemben a dolgok. Csak azért írtam oda, mert sugallni szerettem colna, hogy nálam ez nem egy happy dolog

:)


Egyébként felesleges találgatni, egy szinasztria segíthetne a kérdésre választ kapni.


Szeretem nagyon az asztrológiát, de vallom azt, hogy ad1: bölcs uralkodik a bolygóin, ad2: sokkal jobban szeretem eme tudás nélkül belevágni az ismerkedésbe, mert az sokkal izgibb. (nem determinálom a dolgokat vele nagyon) :)

2019. okt. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor te szerencsesebb vagy....


En Rak aszcendens, Rak Hold, Nap-Venusz a 12-ben Ikrek, Szaturnusz az 5-ben, Yod alakzat, extrem mennyisegu retrograd bolygo.


35 evesen sem jott semmi szinte semmilyen teren.


[link]


Azert jol szethijackeltuk a topikot.


Amugy en azert nem illenek a kerdezohoz, mert a Marsom retrograd.

2019. okt. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!