Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mik egy Rák lány pozitív ill....

Mik egy Rák lány pozitív ill. negatív tulajdonságai?

Figyelt kérdés

Tapasztalattal, ha lehet.

Lehet általánosságban is.

Szkeptikusok kíméljenek!


2010. júl. 21. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Először is: a szkeptikus jelentése hitetetlenkedő, kételkedő, vagyis nem idevaló fogalom. /ki és miben is kételkedne?

A Rák jegyű általában érzékeny, sértődős, de hamar megbocsát. Sok rák nagyon rendetlen. Többnyire családcentrikusak. Ezek a legfőbb jellemzői.

2010. júl. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból írom a tulajdonságokat.Anyum is rák és az egyik régi tanárom is az volt(szintén nő).

Pozitív:anyáskodó,kedves,szeretetreméltó,mosolygós,mindig őszinte,semmit sem visz túlzásba,megrendíthetetlenül optimista.(anyumra ezek közül csak az első 3 az igaz)

Negatív:nehezen oldja meg egyedül a problémáit,hiába optimista;nem annyira kitartó,amit akar,azt azonnal akarja,ha nincs meg,akkor durcizik..

2010. júl. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pozitív: 6 lába van.


Negatív: 2 ollója van.


amúgy meg GOOGLE!!!!!!!!!!!

2010. júl. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló! Hadd döntsem én el, hogy idevaló vagy sem ez a szó, oké?

A hitetlenkedő vagy kétkedő pont jó megfelelő arra a sok okoskára, aki nem a kérdésre válaszol, vagy hüleséget ír.

Lsd. 3. válaszoló.

2010. júl. 21. 19:57
 5/6 anonim ***** válasza:
nem kitartó, nagyon segítőkész és kedves, ahogy előttem írták, anyáskodó, rendetlen. ennyi jutott eszembe.
2010. aug. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én kos vagyok és állítólag egyáltalán nem illek össze a rákokkal.Negatív:ők sokszor megbántanak másokat,úgy hogy észre sem veszik,de őket nem lehet megbántani,mert megsértődnek ,unalmasak,csak a megszokott dolgokat szeretik általában.Pozitív:szerintem nagyon jó anya illetve apa válhat belőlük,mert szeretik a gyerekeket,megértőek.
2010. aug. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!