Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Valaki ért a párhoroszkophoz?

Valaki ért a párhoroszkophoz?

Figyelt kérdés

Semmit nem konyitok hozzá, de én Rák nő vagyok és nagyon tetszik egy Skorpió fiu. Egy csomó helyen azt olvasom, hogy ez egy nagyon jó páros.

Alá tudna támasztani ezt valaki? Ki az aki volt vagy van ilyen paroskent kapcsolatban?

Tényleg verhetetlen páros?

Tudom, hogy vannak olyan dolgai a skorpiónak (pl visszaszur, hirtelen haragu, agresszív is tud lenni, dominál stb) amit egy érzékeny rák mint én, nem biztos hogy tudnám kezelni. Akkor miért mondják, hogy ez egy eszményi kapcsolat? Nem értem.. Segítsetek.


Előre is köszi :)


26N



2020. jan. 31. 17:16
1 2
 1/11 anonim válasza:
Azt írod te 26 eves nő vagy és tetszik egy fiú? Szerintem itt állj le..
2020. jan. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor férfi... Most nem ezen volt a hangsúly... És nem ez volt a kérdés lényege.
2020. jan. 31. 17:26
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

A siheder fiúk, akkor a legaktívabbak, amikor a Jin és a Jang metszette elfordul az origón.

A rák ha előre akar törni, akkor el fog esni, mert csak a skorpiónak van olyan fegyvere, amivel megállhat mások előtt. Viszont ez a méreg egy életen át átok, amit magával kell cipelni.

A lényeg az orgión van. Ha átfordult, akkor egyesülhettek.

2020. jan. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

[link]


Regisztrálj erre az oldalra és derítsd ki, amit ki akarsz deríteni.

2020. febr. 1. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Ne haragudj, hogy beleszólók, de én és a párom horoszkópilag nem passzolunk. Mégis 10éve vagyunk harmónikus kapcsolatban egymással. Bár nálunk a környezetünk is ellenünk drukkolt sokáig. És ennek ellenére is boldogok és szerelmesek vagyunk ennyi idő után is.
2020. febr. 2. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És mi a csillagjegyetek?
2020. febr. 2. 08:54
 7/11 anonim ***** válasza:
Ehez nem kell érteni. Az egész csak abból áll, hogy értelmetlen hülyeségeket magyarázol mindenkinek, a sok barom meg elhiszi.
2020. febr. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát pedig a jellemrajzok eléggé igazak sokmindenkire.. Akkor csak van benne valami..
2020. febr. 2. 14:06
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem garancia ilyen téren a párhoroszkóp, hogy jó páros leszel pont azzal a fiúval. De abban lehet valami, hogy a vízjegyűek (rák, skorpió, halak) jól kijöhetnek egymással, mert érzelmi alapon működünk a legtöbb estben.


Történetesen volt rák és halak jegyű barátnőm is, jól kijöttünk amúgy meg is értettük egymást, megvolt a vonzalom is és a romantikus része az eggyütlétnek, de még sem tartott örökké mert van más ami az életben ezt befolyásolja.



Nos az viszont biztos, hogy csak úgy derülhet ki a te eseted, ha megpróbáljátok az minimum az ismerkedést. Ha jól alakul köztete igazából nem a horoszkóp lessz a lényege. Mellesleg tök mind egy milyen a másik ha elfogjátok tudni fogadni és szeretni egymást.

2020. febr. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó! És neked mi a jegyed?
2020. febr. 2. 16:30
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!