Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Minden horoszkóp azt irja a...

Minden horoszkóp azt irja a skorpió férfi csapodár és sex mániás. Ez tényleg igaz?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 21:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, én is az vagyok. :)
2010. júl. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

Minden férfinál igaz ez..

A szex a fő foglalkozásuk,és mellette még csinálnak dolgokat mellékállásként.:D

Kivéve az impotensek..na azoknak a szex az semmit sem jelent..:P

2010. júl. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Arra lettem volna kiváncsi ,hogy ez mennyire igaz azokra akik házasságban élnek?!
2010. júl. 23. 21:34
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Apám skorpió és annyit b.szik, mint a nyulak, azzal, akivel tud... Undorító...
2010. júl. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

a párom skorpió. minden, csak nem csapodár.

túlságosan is hűséges, féltékeny, hímsoviniszta.

nem szexmániás, de szereti a szexet.

inkább a féltékenységük a durva...

2010. júl. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%

Az en parom is skorpio es szexmanias :)

Bar neha elegem van belole,tegnap mar azt is mondtam neki,hogy elhagyom,ha nem hagy beken ...de azert titkon orulok,hogy ilyen csak nem merem neki mondani,mert akkor megjobban nem birnek vele:)

Es szerintem huseges ,amig szeretik,ha ellokik vagy megcsaljak-akkor lehet ,hogy mashoz megy...de ki nem???

2010. júl. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább az ikrekre írják a csapodárságot :) Én hűségesnek ismerem a skorpió férfiakat (:
2010. júl. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez igaz,az ikrek a csapodar,a skorpio szenvedelyesen szereti a szexet a parjaval,az ikrek csak mennyisegre hajt,barhol-barkit-barmikor:)
2010. júl. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát...én pár éve összehaverkodtam két Skorpió jegyű palival, akik már 16 éve nagy spanok voltak akkor. Hozzáteszem, én is Skorpió vagyok...:D Eleinte úgy indult, hogy közös kocsmázások, házibulik, nem is gondoltam ennél többre. A végén összevesztek azon, hogy vajon melyikük bír előbb megfektetni. xD Az egyiküknek akkor már felesége és két gyereke volt.


24/L

2010. júl. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Szerintem inkább hűségesek, addig, amíg féltékenyek nem lesznek. Attól óvakodni kell, hogy féltékenységet érezzenek. A skorpiók nagyon félnek attól, hogy a hozzájuk közel állók becsapják őket, akkor nagyon veszélyesek! Biztos megeshet, hogy megcsalnak, de nem hagynak el, ha biztonságban érzik melletted magukat. Attól is függ a helyzet, hogy te milyen jegyű vagy. Nem ártana, ha pl. rák vagy halak jegyű lennél.
2010. júl. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!