Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Erre a személyre mi jellemző,...

Erre a személyre mi jellemző, minél több téren? Európai horoszkóp: Nyilas, Kínai: Patkány, Aszcendens: Skorpió.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:

ez leginkább a környezetétől és a kapott neveléstől függ.

nem értem miért vártok itt "használható" személyiségi tesztre a születési idő alapján...

2011. ápr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szeret patkányokra vadászni íjjal, a nyílhegyre pedig skorpió mérget tesz.
2011. ápr. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az hogy valaki Nyilas és az ascendese Skorpió, az csak azt mutatja, hogy valamikor hajnalban született, 3 és 5 óra között. De hogy melyik évben, és akkor hol voltak melyik házban egy egy bolygó azt nem. Talán nagyon fontos számára az anyagi dolgok. Lehet, hogy 1972-ben született? nehezen tud kommunikálni? Lassú észjárású, de kirobbanó indulatú?
2011. ápr. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy ő egy szörnyű ember. Ebben a kombinációban az emberek igazi taplók, átvernek és egyébként is lapostetvek vannak a fanszőrzetében és hajlamosak az aranyérre.


De ha ilyeneket kérdezel, akkor minden bizonnyal neked már tökmindegy... :)

2011. ápr. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hallottál már a "Barnum" hatásról?

Nagyvonalakban arról szól, hogy általános dolgokat írnak le horoszkópokban, amikben mindenki rá tud ismerni magára.

Ehhez kapcsolódik a Pügmalión hatás, ami arról szól, hogy

egy hihető személy vagy tárgy "esetünkben a horoszkóp" jósol valami rosszat valakinek, mondjuk neked (csak a példa kedvéért).

Te erre a jóslatra gondolva tudat alatt keresed, illetve vonzod azokat a helyzeteket, ahol az elő tud fordulni és ha olyan helyzet akad amiben ez az esemény (általában rossz) be tud következni, határozatlanná válsz a jóslatom miatt és növeled annak az esélyét, hogy bekövetkezzen.

Tehát például ha én neked azt jósolom, hogy karambolozni fogsz egy meg nem adott elsőbbség miatt és te leszel a hibás, akkor ha olyan helyzet adódik hogy elsőbbséget kelljen adnod, határozatlanná válsz, mert az én jóslatom azt mondta, hogy te most karambolozni fogsz. Ezért te határozatlan leszel és növekedik az esélye annak, hogy bekövetkezik a baleset.

Remélem érthető amit leírtam, szerintem nem azon múlik valakinek a személyisége, hogy mikor született, hanem a nevelésén.

2011. máj. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!