Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen lehet a Rák jegyű,...

Milyen lehet a Rák jegyű, Szűz aszcendensű és skorpió a holdban kombo?

Figyelt kérdés

Ja és amúgy lány vagyok..

Csak nekem tűnik úgy hogy elfajzott vagyok? :D


Amúgy a rákot a Hold uralja.. És a holdam a skorpióban van. Akkor ez most azt jelenti, hogy főleg a skorpió jegy dominál nálam?


Full hülye vagyok ezekhez legyszi olyan írjon aki ért hozzá és nem csak trollkodni jön ide kommentelni mert tényleg érdekel, köszi.


2020. márc. 19. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem ez határozza meg melyek a domináns bolygóid, illetve jegyek a chart-ban. Vannak erre különb oldalak, amik kiszámolják pontos születési dátum, idő és hely megadásával.

A napod az "ego"-t képviseli. A rák napjegy általában törődő, érzelmes, érzékeny, kedves, családorientált, kedves, barátságos, empatikus, segítőkész, misztikusabb. Az aszcendens azt mutatja milyennek lát a környezet és a világ. Hogyan viselkedsz amikor valami ismeretlen vagy új dolog előtt állsz. A szűz aszcendens elég kritikus, válogatós, finnyás, cinikus és magányos farkas látszatot kelthet.

A hold képviseli a tudatalattit, a lelket és érzelmi világot. Skorpióban intenz és mély érzések dominálnak, a végletesség s jellemző érzelmek terén. Lángoló érzelmek és gondolatok, mélyérzés, erős szexualitás jellemzi általában.

Így összevéve, ha csak ezt a három bolygót nézzük, akkor elég érzelem orientáltnak, érzelmesnek, érzékenynek és törődőnek mondanálak.

Ezek nagyon általánosak, nem vagyok asztrológus, illetve hobby szinten űzöm az horoszkók tanulmányozását. Hirtelen ezek jutottak eszembe, remélem segítettem! :)


Kis fun fact: párom is rák, szűz aszcendenssel és skorpió holddal :)

2020. márc. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az elso valaszolot erositem meg, nem ennyibol all itt fontosak a fenyszogek es bolygoallasok..


De altalanossagban a szuz pedans, kritikus, kicsinyeskedo, preciz, befolyasolhato de nehezen nyilik meg masoknak. ( sajnos sok pozitiv dolgot nem fogok tudni felsorolni, pedig biztosan van csak en nem tapasztalom😂mert szamomra idegesitoek mar megjelenesre is kiszurom aki szuz jegy vagy szuz jegy dominal)


A holdjegy az erzelmi vilag, megmutatja hogyan elsz meg dolgokat a holdjegy melle fontos a merkur is mert az emberek akkeppen is megismernek ahogy beszelsz es amirol beszelsz. Ezek vagy harmoniaban vannak egymassal es felerositi egymast vagy taszitja es egy eros bizonytalansag lep fel a szemelyisegben


A rak napjegy az uralkodo bolygoja a hold ahogy irtad, mivel a holdjegyed is viz jegyu jellemzo lehet rad a hangukatingadozas igyanakkor mely es intenziv erzelmeid lehetnek. Nehezen felejtesz es kellemes megjegyzeseket tudsz tenni a masikra a sertesek UTAN nert rak es a akorpio is sokaig ringatja magaban ezeket a dolgokat es csak kesobb kapja vissza a masik nem mint pl egy tuz jegynel aki kapasbol helyre tesz 10 perc mulva meg mar el is felejtette a dolgot nem haragtarto.

2020. márc. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2020. márc. 23. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!