Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mennyire illik egymáshoz egy...

Mennyire illik egymáshoz egy bak fiú és egy halak lány csillagjegyű ember? Nem hiszek ezekben de azért kíváncsi vagyok az észrevételekre

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 19:15
 1/9 <b>Chuck Norris</b> ***** válasza:
44%

A bak megeszi a halat sajnos, szóval nem jól. De azért ha bátor vagy meg lehet próbálni. Csak aztán majd ne sírj itt hogy mit csináljak ha a bak fiú leharapta a halfarkad.

am szereted a halrudat?

2010. júl. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen szeretem
2010. júl. 26. 19:49
 3/9 anonim ***** válasza:
5%
halb*zi vagy?
2010. júl. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
10%
Nem hiszel benne, de reménykedsz hogy olyan választ mond ami tetszene neked...
2010. júl. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én halak vagyok, és nem jövök ki a legjobban a bakokkal, de ettől függetlenül megpróbálhatod, lehet, hogy szerencséd lesz. :))
2010. júl. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ugyanez van nálunk, pasi bak én halak. Pár hónapja együtt vagyunk már, eddig általában a horoszkóp igaz volt az ismerőseimre, de rá nem, ő olyan bak, akire hamarabb mondanád, hogy halak vagy esetleg mérleg. A kapcsolatban inkább én irányítok, és ő az akinek szüksége van rám. De én amúgy is egész jól elvagyok a bakokkal...
2010. júl. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
8%
szerintem a halak nő nem illik senkihez, csak önmagához, de azt is rossz nézni.
2010. júl. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22.37 halak nő vagyok, és van halak nő barátnőm is. Osztom a véleményedet.
2010. júl. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én bak vagyok és jól kijövök a halak lányokkal.
2010. júl. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!