Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Halak jegyu ember huseges tars?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Halak jegyu ember huseges tars?

Figyelt kérdés
2008. máj. 21. 11:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszek a horoszkópban szerintem nincs összefüggésben vele hogy hűséges-e. Esetleg korábbi kapcsolatai alapján lehetne megítélni.
2008. máj. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Halak jegyben született sok százezer ember. Szerinted mind hűséges - vagy mind csalfa?

Nem gondolod, hogy ha a horoszkópból egy szó is igaz lenne, akkor az összes biztosítótársaság ezt készíttetné és ez alapján dolgozna?

2008. máj. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Lehet hogyne!Van ilyen h e talal ezzel meg azzal...

en bika vagyok, es azt mondjak, h a halak jo nekem hazastarsnak.

altalanosan a Halak huseges embertipusok, vannak persze kivetelek is, nem mehetsz erre egyedul.

erzekenyek, romantikusak stb...ez ALTALABAN bennuk van. De a kivetelek erositik a szabalyokat, nemde?

Ha horoszkop erdekel, azt is hallottam, h csak az az ember hisz tokeletesen benne, aki nem eleg eros a sajat eletet a kezebe venni es iranyitani..annak iranyitja a sors.

Ugyh a tanacsom, h vedd a kezedbe a sorsod, es akard h az a Halak ne csaljon meg, tarts ki mellette es nem fog.

2008. máj. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Koxonom a valaszokat ! :D
2008. máj. 21. 12:13
 5/13 anonim ***** válasza:
Igennn HALAK jegyű a barátom...és ő tuti nem csalna meg, a mosthaapukám is halak és ő is hűséges...a többi is elviekben, persze a kivétel erősíti a szabályt, de nyugodtan bííz csak meg benne:D
2008. máj. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ismerek hűséges és nem hűséges halakat, hűséges és nem hűséges bikákat, hűséges és nem hűséges nyilasokat (jaj, ez már nácizásnak számít? :)))


Vannak hűséges, normális halak. Vannak nem hűségesek, akik hülyék, de szeretik a tejbegrízt. Vannak olyanok, akik hűségesek, de hülyék, és a kedvenc színük a piros. A horoszkóp pedig egy baromság.

2008. máj. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
erre ne nagyon építs szerintem, gondolj bele, ha ilyen könnyen ki lehetne ismerni embereket, akkor mondjuk valamelyik csapodár természetű horoszkoppal senki nem lenne együtt?:D vicces lenne. egyébként az én barátom is halak, és kizártnak tartom, hogy megcsaljon, de én meg bika vagyok és féltékeny:)
2008. máj. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

igenn, tudom, hogy hulyeseg xD

azert koxonomm a valaszokat :D

2008. máj. 21. 21:09
 9/13 anonim ***** válasza:

Társkeresés előtt inkább írni tanulj meg! Ugyanis többet nézünk ki egy intelligens lányból (nem kell zseninek lenni). Szánalom teteje ahová a mai ultra laza tucatfiatalok tartanak társalgás terén..

De be ne írd nekem, hogy ne fikázzam a helyesírásod, mert ez nem emberi hiba amit bárki elkövethet, hanem mások hülyeségének a majmolása!

Szerintem NEM CIKI ha magyarul ír/beszél az ember, ahogy attól se lesz senki menőbb ha a cuki, ari, puxxy, köxxy benne van a szókincsében.. Legalább nem kurvulna el mégjobban szegény nyelvünk.

2008. máj. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

egymas kozt mi igy szoktunk irni xD

Suliban nem... :D

2008. máj. 22. 07:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!