Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió férfi meg egy Ikrek...

Skorpió férfi meg egy Ikrek nő, ha összejönnek, ott kő kövön nem marad?

Figyelt kérdés
Mire lehet számítani?

2020. ápr. 5. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Arra lehet számítani hogy ha az egyik a hülye horoszkópok alapján próbálja megjósolni a kapcsolat jövőjét,akkor a másik napokon belül lelép(ha van esze)!

Komolyan mondom aki ez alapjan próbál bárkit megítélni,nem érdemel semmilyen normális kapcsolatot...

2020. ápr. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem a horoszkópon múlik, hanem az egyes emberen. Tudtad, hogy ikrek esetében, akik kb. 2 perc eltéréssel születnek, tehát majdnem totálisan azonos a hoszorkópjuk, mekkora különbségek lehetek? A lélek más, a feladat más, a karma más - az ember más.
2020. ápr. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
A szüleim pont így vannak "Skorpió férfi meg egy Ikrek nő, ha összejönnek", jó esetben 41 év házasságot...
2020. ápr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%

En is ismerek skori ferfi ikrek no felallast kb 6 eve egyutt vannak..

Ikrek not tobbet is ismerek van nekik valamifele kattanasuk az osszesnek a skorpio meg szereti a kattant dolgokat szoval csak pozitivan tudok velekedni errol a felallasrol tapasztalat utjan :)

2020. ápr. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Nekem volt Ikrek nővel párkapcsolatom Skorpió férfi létemre, és tipikusan mind kettőnkr a jegyek jellem vonásai illenek.


Őszintén leírom a tapasztalataimat, hozzá teszem ez nem kijelentés a jegyekről !


Az eleje izgalmas volt, soha nem unatkoztunk egymás mellett.

Mihánt túllendültünk az ismerkedésen, a beszélgetéseink elég felszínesek voltak.

Az egymáshoz való viszonyulásunk is eléggé kezdett abba özönleni.


Én mélyebb érzésü és intuitív személyiség vagyok, ő pedig felszínesebb volt de nyitott és társaságibb.

Nagyon beszédes volt, szinte mindent elkellet mondani nekem, még olyat is amire eggyáltalán nem voltam kíváncsi a vele kapcsolatos pletykák és ismerősei közti apróságokat is. Voltak köztük olyanok is amit jobb ha nem mondott volna a saját érdekében. De lényegtelen.


Egy időután ellaposodott köztünk a sexuális vonzalom is. Nekem túlságosan olyan érézesm volt, hogy nem valós érzéseket táplál irántam, mint ha mindent valahol ovlasott volna és a menetrendszerint csinálja azt amit, szóval felszínes votl. Csomó olyan dolgot nem tartott észbe ami fontos lett volna. Sokmindent megbeszéltünk, hogy így lessz és totál máshogy csinálta vagy eggyáltalán, mintha csaka levgőbe beszéltem volna. Egyszóval unalmas idegesítő és jellegtelennek éreztem ezt a kapcsolatot, ahogy túlestünk az ismerkedésen és meg nyilvánult, hogy milyen is a másik valójába.


És hogy az én oldalamat is belevonjam utólag bele gondolva, nem tetszhetett neki az hoz titkolózom olyan dolkoról amiket senkinek sem mondok el. Hogy sokszor manipulatívan álltam hozzá, hogy próbáljam terelni a dolgokat, hogy azok jók legyenek a "saját meglátásom szerint". Szerintem nyilvánvaló volt, hogy nekem nagyobb a sexuális vágyam ellenben vele. neki tök mind 1 volt, hogy ha egy héten lessz sex vagy nem. Legutolsó sorban idegesíthette őt az is, hogy én a legmélyebb leg apróbb dolgot is szétcincáltam, hogy megértessem vele miért történnek körülötte/körülöttünk az ami. Sokszor bonyolult volt neki túlságosan a természetem, hogy őt ez foglalkoztassa és abszolútt megértem ezt bárkiben.


Utólag visszagondolva ez volt az a kapcsolatom, ahol sok jó történt de eléggé felszínes volt ahhoz, hogy eggyüt maradjunk és sokszor éreztem azt menetközben, hogy legmélyen nem is tartozunk egybe.


Ettől függetlenül lehet a "két jegyközött" jó kapcsoalt illetve párkapcsoalt, de ez abszolutt nem a horoszkópon hanem a genetikán, jellemen és sokminden máson alapul.

2020. ápr. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egy párkapcsolat jövője a résztvevők személyiségén, értékrendjén és jellemén alapul. Semmi köze a horoszkóphoz.
2022. jan. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!