Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha egy középkorú nő és egy...

Választ! kérdése:

Ha egy középkorú nő és egy középkorú férfi (45-50) összejönnek, akkor lefekszenek egymással?

Figyelt kérdés
Mert értem, hogyha régebben összejöttek, vannak gyerekeik, és mondjuk már nem csinálják, de ha 45-50 évesen jönnek össze? Mondjuk gondolom ez emberfüggő is.
2017. máj. 3. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Hogyne!
2017. máj. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Jó, hogy nem temeted már őket 45 évesen ☺ . Már miért ne feküdnének le, ha szeretik egymást.
2017. máj. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen :)
2017. máj. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy bennük van a testi vágy.
2017. máj. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Milyen óvodás kérdés ez? Hány éves vagy, mondd? :D

Azt te csak hiszed, hogy egy középkorú pár, akinek közös gyerekei van, nem szexel. De. Legfeljebb a gyerekeknek nem híresztelik. Ha nincsenek teljesen elhidegülve egymástól, akkor tuti dugnak.

Egy friss pár meg aztán pláne.

2017. máj. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 schamuelson ***** válasza:

Kedves kérdező, van némi alapja a kérdésednek. Habár én már túl is haladtam a kérdésben említett életkort, és bizony olykor akad némi nehézség a szexszel. Ha én vagyok alul, akkor fulladok. Ha nekem kell felül lenni, akkor időnként szédülök. Oldalt fekve meg nem látom a tévét. :D


Komolyra fordítva. A választ saját magad megadtad. Igen, ez emberfüggő. De az egészséges többség megőrzi a szexuális aktivitását az említett életkoron túl is.

2017. máj. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A nagynéném tavaly megismerkedett egy férfivel,de kijelentette,hogy szexuális kapcsolat nem lehet köztük.


55 év körül vannak mindketten:D

2017. máj. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Aranyos a kérdező! :) ♥


Igen, szexelnek, mert ezért is jöttek össze. :) Nehéz elképzelned, tudom..., de attól még igaz.

2020. febr. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Hajjajj! De még mennyire! Van barátom ebből a korosztályból, aki a barátnőjével úgy nyomják, mint a tinik (barátom 45, barátnője 47)! Úgyhogy igen, csinálják. És úgy gondolom, ez az egészséges. :)))
2020. márc. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!