Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mia véleményetek ikrek jegyű...

Mia véleményetek ikrek jegyű emberekről? Kedvesek segítőkészek?

Figyelt kérdés
2020. máj. 22. 10:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudni kell hogy az azonos csillagjegyű emberek között is vannak különbségek. Én ikrek vagyok, és az ikreknek nincs könnyű életük. Ez a tapasztalatom. Jó embernek tartom magam. Az ikrek, legalábbis én, nagyon érzem a kettősséget. Mintha két személyiség lakna bennem. Úgyhogy nehéz megtalálnom az egyensúlyt mindenben, de igyekszek. Kedves ahhoz vagyok, akit jó embernek tartok. A többi embert csak megtűröm, tehát közömbösek számomra.
2020. máj. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
És az ikrek, levegő jegy. Ami annyit jelent, hogy álmodozó típus. Nem éppen földhöz ragadt. Nagyon kíváncsi természetű, szereti a változatosságot. Nem fél változtatni sem, sőt. Szinte minden érdekli. Nem hinném, hogy alá lehetne becsülni a képességeit. Korlátokat nem tűr. Még ezt hozzá akartam tenni.
2020. máj. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Meoi válasza:

Aki velem bunkó az azt is kapja vissza. Aki kedves velem azzal én is.

Alapjáraton senkivel nem indulok előítéletekkel.

Szeretem, hogy az emberek sok színűek és sok rétűek, érdekelnek és szeretem őket meghallgatni.

Sose szólók be senkinek ok nélkül mert tudom, hogy az fájna neki. Nagyon együtt tudok érezni, és tőlem mindig boldogan távoznak az emberek mert tökéletes a kommunikációs képességem, tudom mikor mit kell mondani, hogy jófejnek tűnjek :D

Igen néha nekem is van szar napom de az kiállt rólam és 1 perc alatt feltűnik mindenkinek. Ilyenkor nem gondolkodom kinek mi esik jól...

Szerintem alapjáraton ha jól bánnak az ikrekkel akkor azt is adják vissza.

2020. máj. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%

Az ikrek akiket én ismerek egytől-egyig taszító emberek. Nárcisztikus is akad köztük, skizofrén megnyilvánulásra és hazudozásra hajlamosak, felületesek, egyszer a-t mond 2 nap múlva b-t, imádnak okoskodni, mindenhez “nagyon értenek” szerintük miután 2 mondatot elolvastak a témáról, csapodárok, hűtlenek és a lelkiismeret szót hírből sem hallották. Kedvesnek kedvesek és megnyerőek de csak kb 5 percig, aztán valaki más után néz akit hülyíthet emellett az eszük is jól vág, hogy pozitívumot is említsek, kár, hogy ez utóbbit inkább a görénységeiknél és a hazugságaiknál kamatoztatják többnyire értelmes dolgok helyett.

Biztosan van normális ikrek is de még ahhoz nem volt szerencsém. Számomra a vízöntő mellett a legtaszítóbb jegy az ikrek, sajnálom.

2020. máj. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Utolsó e pontosan az ellenkezője vagyok.

Ikrekkent.


Meg csak kedves sem vagyok, át is vágnak rendesen.

2020. máj. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem a kérdező ne vegye figyelembe a két anonim válaszát. Troll szagot érzek...
2020. máj. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6 os , vége a melonak?


Melyik két anonimet? ?

2020. máj. 23. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

A 4. essel egyetertek.

Nincs jo tapasztalatom az Ikrekkel,tobbet is ismerek pedig.Talan egy akivel jol kijovok,de o inkabb a Rakhoz van kozelebb,nem tipikus Ikrek


Bar elfogultnak is lehet mondani,mertba ferjem ex szetetoje is az volt,egy szaxrkavaro,hazug,nagypofaju ,hutlen ribizli,aki csalta a parjat,a ket kisgyereket is egyedul hagyta otthon ejszaka,mikor leszokdosott a ferjemhez..( persze az o parja is dolgozott)Pfjjj!

2020. máj. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint segítőkészek.
2020. máj. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Segítőkésznek segítőkészek, ha kérded, segítenek. Hát a kedvesség hogy is mondjam. Tulajdonképp azok. De annyira önzőek, és erőltetik elképzeléseiket másra,hogy aztán már kutya legyen, aki a személyüket kedvesnek tartja. :)
2020. jún. 7. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!