Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas nők nektek külsőre...

Nyilas nők nektek külsőre belsőre melyik csillagjegyű tetszik? Szűz? Rák vagy Oroszlán?

Figyelt kérdés
2020. máj. 24. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Én nem nyilas vagyok, de a csillagjegy leginkább a jellemre vonatkozik. Általában a nyilas a hasonló jegyűekkel alkot jó párost, pl. Oroszlán, kos
2020. máj. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Èn leginkább személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi
2020. máj. 24. 10:48
 3/6 anonim válasza:

Rák soha többet. Nem hagyott élni! Teljesen ellentétes csillagjegy, megfojtott, és irányítani akart. A nyilas szabadságkedvelő jegy, nem szereti ha szabályozzák. Ezért a hozzá hasonló vízöntővel, vagy nyilassal jól kijön.


De hogy a kérdésedre válaszoljak, bármelyik, csak a RÁK NE!

2020. máj. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én mindig rákkal jövök össze :"D

Tehát rák,mint társ.

Oroszlán az friendzone teljesen.

A szűzzel még el vagyok,de nem annyira tudom elképzelni magam Velük.Amúgy én csak az ikreket nem szeretem nagyon.

2020. máj. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Amúgy én csak az ikreket nem szeretem nagyon."

Ez mennyire igaz! Én is így vagyok ezzel! :)


Oroszlán neeeee, túl beképzelt. Illetve bocs, még soha nem volt kapcsolatom oroszlán férfival. De az az igazság, hogy annyira lehetetlen velük egy hullámhosszra kerülni, hogy engem ugyan soha egyetlen oroszlán sem indított be.

Hülyeség az, hogy tűz jegyűhöz másik tűz jegyű illik... A kosokkal még csak megvan az egy hullámhossz, úgy értem teljesen sima a kommunikáció velük, és értem őket, még ha nem is értek velük egyet sokszor, de tudom, mit miért csinálnak. Ám igazán egy kos sem bűvölt még el. Ennyit a tűz jegyűekről.


A szűzeket bírom!


Szerintem viszont az általad nem említett mérlegekkel jövök ki jól, és vonzanak.


De hogy végre a rákról is szót ejtsek: Hát igazából ponthogy arra vágyom, hogy valami irányítani vágyó, élni nem hagyó, akár féltékenykedő, imádni való rákot szerethessek! Az olyan jó lenne!

2020. jún. 7. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én nyilas nő vagyok, s mindig valahogy a kosokkal alkottam jó párost. A legjobb barátom pedig oroszlán. Érdekes. Ha hülyeség, hogy tűzjegy tűzjeggyel, ha nem, szerintem van benne valami.
2020. júl. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!