Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika nap jegy, szűz aszcendens...

Bika nap jegy, szűz aszcendens és nyilas hold jegy. Szerintetek mi jellemző rá?

Figyelt kérdés
Kérlek olyanok válaszoljanak akik kicsit értenek is hozzá és foglalkoztak vele. Az nem számít, hogy magadtól az interneten tanultad, vagy egy tanfolyamon. Csak nem szeretnék olyan válaszokat kapni, hogy “minek hiszel az asztrologiaban, teljesen hülyeség”

2020. jún. 6. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ragaszkodsz dolgokhoz, nehezen válsz meg még attól is, ami nem jó érzéssel tölt el. Nehezen váltasz. Szereted a rendet, talán kicsit konzervatív vagy, főleg öltözködés téren. Szeretsz lustálkodni.
2020. jún. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A ragaszkodás és a lustálkodás igaz.

De egy pillanatig nem mondanám, hogy konzervatív vagyok, főleg öltözködés terén.

2020. jún. 6. 22:59
 3/3 anonim ***** válasza:

A bika a ragaszkodó, lustálkodó.

A szűz miatt gondoltam a konzervatív kinézetet. Akkor kekec vagy? Minden apró hibát észreveszel?

A nyilas holdad nagyon elüt a másik kettőtől. Az a bulizós/kirándulós, pletyizős, érdeklődő jellem.


Nekem az asc. nyilas és mindig kirándulok, mert minden érdekel. Vallás, spirituális dolgok alap szinten. Nem elég olvasnom, látnom kell. Itt jön a szűz holdam, ami viszont nem enged 100% hinni ezekben, mert szőrszál hasogatóan keresem a hibát.😂 A napom nem bika, de sok ismerősöm van, és az mind lusta és "gyűjtögető ".

2020. jún. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!