Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak fiú, Ikrek lány. Tényleg...

Halak fiú, Ikrek lány. Tényleg nem illünk össze?

Figyelt kérdés
Párkapcsolati tapasztalatokat szeretnék kérni:)
2010. júl. 31. 00:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
elvileg nem, de ezt se kell végzetesen komolyan venni. nekem párkapcsolati tapasztalatom annyiban van, hogy föld jegyűként Halak volt a párom és mindkét Ikrek barátnőm viselkedését láthatóan furának, érthetetlennek tartotta, nem tudot velük mit kezdeni (pl beszélgetés :))
2010. júl. 31. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Attól függ... Te hogy érzed?

Ez csak általánosítás. Az, hogy összeilletek e sok mindene múlik, ha az asztrológiát vesszük alapul. Mert ezen belül lényeges az, hogy az illetők születése pillanatában melyik bolygó melyik jegyben állt stb stb.

Általában még az aszcendenst és a holdjegyet szokták a napjegy mellett még megvizsgálni ha ilyen gyorsabb elemzést várunk. (De ez skac az asztrológia rész)

2010. júl. 31. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha megértitek egymást,azonos az érdeklődési körötök,akkor összeilletek! Nem kell az ilyen ostobaságokban hinni,hogy a csillagjegyek határozzák meg két ember kapcsolatát! Ha hiszel benne,akkor emiatt mehet tönkre egy különben jól működő kapcsolat is!
2010. júl. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
I-di-ó-ta.
2010. júl. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem sem jelent semmit!

Én ikrek lány vagyok,volt egy hosszú kapcsolatom egy halak fiúval,hát katasztrófális volt így visszagondolva!

2010. júl. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
mi így vagyunk a párommal pont. vonzzuk egymást, mint a mágnes, de aztán ki is készítjük egymást annyira mások vagyunk. mit ne mondjak, eléggé érdekes a kapcsolatunk. ugyanakkor nagyon jó is. nekünk kell az egyéni szabadság, akkor működik. de nem feltétlenül igaz mindenkire.
2010. júl. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
na nem tök mind1 hogy milyen a horoszkópja xD ekkora h.ülyeséget
2010. júl. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Ha te a horoszkóp alapján választasz magadnak párt, akkor orvosi eset vagy. Az a baj, hogy ez akkora baromság, hogy többet nem is pazarlok az időmből erre a kérdésre. HA már itt tartunk, nekem is lenne egy kérdésem:

Ha én 45-ös cipőt hordok, a párom 36-ost, akkor lehet, hogy tényleg nem illünk össze?

Gondolom Te is érzed a kérdésem komikumát. Na hát kb ennyire komikus a Te kérdésed is.

2010. júl. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak,akik értelmes választ adtak nekem.Amúgy nem horoszkóp alapján döntök,csak a körülöttem lévők annyira hisznek ebben,hogy kiakasztanak engem,hogy nem lesz hosszú kapcsolat stb stb.És csak véleményekre voltam kíváncsi,tapasztalatokra.
2010. júl. 31. 11:32
 10/11 anonim ***** válasza:
Te vagy a halak, lefogadom :P Tapasztalataim szerint nem a legelőnyösebb felállás, de kivételek azért vannak, hogy erősítsék a szabályt :)
2010. aug. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!