Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika nő, vízöntő férfi tényleg...

Bika nő, vízöntő férfi tényleg rossz páros?? Minden esetben??

Figyelt kérdés

2020. jún. 7. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a kínai asztrológiát nézed, ami nem mellesleg több ezer éves, akkor nem reménytelen a kapcsolatuk.

A januári vízöntő bivalynak felel meg, a februári tigrisnek, (február 7.-e után, előtte még bivaly). A májusi bika kígyónak felel meg kb. 7.-étől, előtte minden bika sárkány. A kígyó és bivaly kapcsolata ideális lehet, ha a kígyó nem hűtlenkedik. A tigrissel már nem felhőtlen a kapcsolatuk. A sárkány a bivallyal nem illik össze, a tigrissel pedig rivalizálhatnak. Természetesen nemcsak a hónap számít egy képletben. Nagyon nem. A nyugati asztrológiát nem szeretem. Nem elég pontos.

2020. jún. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát, figyelj leírom a saját tapasztalatomat, hátha segít. Bika nő vagyok, egész életemben vonzottam a vízöntőket. A hétköznapokban nagyon más világ , amit bikaként nehezen bírtam elviselni. Következetlenek, kiszámíthatatlanok, gyakran késnek, nehéz velük előre tervezni, rendetlenek, az aktuális kedvük dönti el, hogy mit csinálnak aznap függetlenül attól, hogy mi volt eltervezve, feleslegesen költekeznek sokszor értelmetlen dolgokra, van egy csomó álmuk, amiből aztán nem lesz semmi, mert a megvalósítás valahogy nem megy, nem bírják az otthon ülést, mindig kell valahova menni. A szex jó velük, mert kreatívak, gyakran újítanak, szinte semmi nem tabu, ha mindkét fél benne van a dologban. Ezek az én tapasztalataim. Nekem nem jött be a dolog hosszú távon, de persze lehet hogy másnak bejön.
2020. jún. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!