Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Másra sem illik a horoszkópja?

Másra sem illik a horoszkópja?

Figyelt kérdés
Bak lány vagyok, de kb semmi sem illik rám. A bakokra mind írják, hogy munkamániás, két lábbal a földön jár, túl komoly és nincsenek érzelmei, szeret egyedül lenni. Na, én utálok egyedül lenni, türelmetlen és sértődékeny vagyok kb születésem óta, 24/7-ben álmodozok, és még makacsnak sem mondanám magam. Talán csak annyi igaz a horoszkópomból, hogy mikor először találkozik valakivel, akkor nem tudok mit mondani neki, de már ez is változott, elég sok emberrel találok közös témát.

2020. jún. 9. 12:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi az aszcendensed?
2020. jún. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

rám se nagyon. de kell nézd az aszcendensed és a hold jegyedet is. ezt könnyen megtudod nézni,ha tudod melyik órában születtél.

pl. én mérleg vagyok,akikről mondják,hogy békések és egyensúlyozottak,ami én egyáltalán nem vagyok,hanem pont az ellentétje,de ez azért van mert kos a hold jegyem,és a hold jegy az ami meghatározza,hogy reagálsz dolgokra. :)

2020. jún. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

Az igazság, az, hogy önmagában az sem mond túl sokat, ha a nap jegyeden (nálad bak) kívül ismered még az aszcendesed és a holdjegyet is. Az egész születési képletet ismerni kell és egységben értelmezni, nem csak kiragadni egy-egy bolygóállást. Ehhez tudni kell milyen nemű az illető, hol született, melyik évben, hónapban, napon. Valamint azt is, hogy hány órakor és hány perckor, délelőtt vagy délután.


Egy születési képlet 12 házból áll, ez a 12 ház van felosztva a 12 jegy között. A ház felosztása attól függ amint fentebb leírtam. Ezen belül helyezkednek el a bolygók, a jelentésüket nagyban befolyásolja, hogy melyik jegyben és melyik házban állnak. Ezt még módosítják a bolygók fényszögei, ahogyan egymáshoz viszonyulva elhelyezkednek a képleten belül. Ezek tulajdonképpen az alapok amiket meg kell vizsgálni és tudni is kell értelmezni, de van még pár dolog amit figyelembe kell venni és nem jelentéktelen egy születési képlet elemzésénél.

2020. jún. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az aszcendensem és a holdjegyem is Rák, szóval innen jöhet az érzékenység. Emellett még találtam egy hosszabb elemzést, miszerint nálam a tűz és víz jegyek vannak többségben (de tűzből van a legtöbb).
2020. jún. 9. 14:05
 5/17 A kérdező kommentje:
És én úgy vettem észre, hogy legjobban a Rák jellemzése illik rám, mert nagyon sokszor és hamar leszek szerelmes, és romantikus vagyok, bár néha titkolom az érzéseimet (ez lehet a Bak hatása?).
2020. jún. 9. 14:21
 6/17 anonim ***** válasza:
14%

Az asztrológia így "működik"! Azaz, hogy nem működik! Összehordanak ezerféle emberi tulajdonságot az egyes csillagjegyekhez, és ha van némi felületes egyezés, arra már rá lehet fogni, hogy "jé, a csillagoknak igaza van!"


Aztán ha mégsem illik valakire még felületesen sem, akkor jön a magyarázkodás hogy aszcendens meg ilyen házikó olyan házikó.

2020. jún. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Amúgy ebben lehet igazság...mert míg nem tudtam hogy mi a horoszkópom, addig nem gondoltam, hogy unalmas vagyok érzéketlen, míg nem olvastam jellemzéseket a Bakról, utána tök rosszul éreztem magam
2020. jún. 9. 15:11
 8/17 anonim ***** válasza:
75%

7#


Akkor igyekezz nem ezekbe a kategóriákba beskatulyázni magad :)

2020. jún. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%

A bakok nem érzelemmentesek egyáltalán.. inkább csak nehezen fejezik ki.

Nagyon is mély érzésüek.

2020. jún. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%
2020. jún. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!