Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak lányok nektek mennyire...

Bak lányok nektek mennyire fontos kisugárzás szépség? Leginkább miaz ami tetszik legjobban egy fiúban?

Figyelt kérdés
2020. jún. 13. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
A szépségéről azt gondolom, hogy relatív kinek mi jön be. A belső az ami hamarabb tetszik meg nekem (persze fontos a szikra is, de mit sem ér ha az illető bunkó). Szóval legyen intelligens, udvarias, jó humorú, becsületes, őszinte és stbstb
2020. jún. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem eddig csak olyan fiúk jöttek be akikkel teljesen különbözőek voltunk. Én úgy gondolom hogyha egy olyan sráccal jössz össze akivel sok közös dolog van bennetek az szerintem elég unalmas kapcsolat lesz, ezzel ellentétben ha egy olyan személlyel jársz akivel egyáltalán nem egyezik a stílusotok az nagyon jó móka lesz és izgalmas kapcsolat.

Ezáltal kipróbálhattok új dolgokat, megismerhetitek egymás szokásait, stílusát.

Ez az ami elsősorban számít nekem. 18L

2020. jún. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem viszonylag fontos a külső, de találkoztam olyan srácokkal már, pl buliban, akik jól néztek ki, de úgy nem mozgattak meg bennem semmit. Szóval nekem itt a személyiség a döntő. És szerintem a srác legyen inkább kalandvágyó, optimista, vicces, és ne egy életunt valaki. De közben legyen kicsit domináns, és nekem fontos, hogy legyen legalább egy közös. Én táncolok, és nekem fontos, hogy a srác tudjon legalább egy kicsit táncolni. Még azt vettem észre, hogy Bakként a Vízöntők meg a Nyilasok jöttek be eddig, de volt már példa Kosra is.
2020. jún. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!