Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért olyan vonzó, érdekes a...

Miért olyan vonzó, érdekes a kisugárzásuk a Skorpió csillagjegyű embereknek?

Figyelt kérdés
Ha valakinek a holdjegye Skorpió, akkor neki is meg van ez a kisugárzás?

2018. nov. 7. 16:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
Biztos Csernobilban szolgáltak.
2018. nov. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Nem mindegyik skorpió csillagjegyűnek érdekes,vonzó a kisugárzása....az életemben,akikkel találkoztam és skorpiók voltak,egyiknek sem volt szerintem érdekes,főleg vonzó nem.Viszont egy koreai színésznek nagyon vonzó,érdekes kisugárzása van,de csak neki...x) (az életemben fiú,lány,férfi,nő skorpiót is ismertem)
2018. nov. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mármint az a férfi koreai színész skorpió,és csak neki van olyan kisugárzása,azok közül akiket eddig láttam vagy ismertem életem során.
2018. nov. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%

Számodra vonzó, a te csillagjegyednek a Skorpió, ezért látod ilyennek.

Én a Vízöntőkre és a Mérlegekre bukom, nekem ők "sugároznak":)

2018. nov. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mert titkolóznak, rejtélyesek. Én jobban becsülöm az egyenes embereket, pl. a meghökkentően szókimondó vízöntőt. Aki pedig igazán vonzó számomra, az a kacér, incselkedő nyilas.
2018. nov. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
53%
Az utolsó párom Skorpió volt, három évig éltem vele, és ő rúgott belém a legnagyobbat a legaljasabb módon, ahogy csak meg lehet embert alázni. Előtte mosolydiplomata volt a kapcsolatban,soha nem mondta, hogy gondjai lennének. Egy éve hagyott el, azóta már két férfivel csinálta ugyanezt.
2018. nov. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
42%

Skorpió vagyok.Azt nem tudom, milyen lehet a kisugárzásom, bár apasik edig nem panaszkodtak, igaz, én nem nagyon élek alehetőséggel, szeretek tetszeni, de komoly vagyok.Nehezen barátkozom.

Nos, én diplomatikus vagyok és türelmes.Amíg nem kezd el valaki kóstolgatni.Amenyniben viszont az illető (legyen az bárki) nem tart tiszteletben, megpróbál a fejemre nőni, na, akkor szókimondóbb vagyok, mint egy vízöntő!

2018. nov. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mert általában introvertáltak, nehezebben nyílnak meg mások felé és az információkat (titkaikat) gyakran megtartják maguknak.


A környezete érzékeli ezt a távolságtartást, az ellenkező nem tagjai számára pedig - kezdetben, legalábbis - ez nagyon vonzó lehet. :)

2018. nov. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Elképesztő, hogy még ennyien hisznek ezekben a badarságokban.
2018. nov. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 jdfGabrella ***** válasza:
Ez nem horoszkóp függő.
2018. nov. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!