Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy Bika nőt hogyan lehet...

Egy Bika nőt hogyan lehet meghódítani? Nem nehéz? Milyen helyeket szeretnék? Nektek hogy sikerült? Leginkább személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi

Figyelt kérdés
2020. jún. 18. 10:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Olyat nem kérek hogy hülyeség horoszkóp
2020. jún. 18. 10:47
 2/6 anonim ***** válasza:
Kaja.Szeret enni.Szép dolgokat, drága minőségi ruhákat szereti.
2020. jún. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bika nőként annyit tudok mondani, nekem bőven elég, ha szeretnek, törődnek velem, figyelnek rám. Ki nem állhatom az intelligencia hiányát és az érzelmi fogyatékosságot. Nem vagyok anyagias, a pénz és a drága cuccok se érdekelnek. Csak az őszinte érzelmek. Nekem ez elég a boldogsághoz.
2020. jún. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Többre értékelek egy őszinte, mély beszélgetést mint egy éttermi vacsorát. Szeretem a minőségi dolgokat, de nem költekezek feleslegesen és a partneremtől sem várom el. Sőt kifejezetten taszít a rongyrázás.
2020. jún. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Taszítja a rongyrázás, mi?! Lengess meg előtte egy vörös posztót, tutira rákattan!
2020. jún. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is bika jegyű nő vagyok, de szerintem sokat számít az aszcendens is. Az őszinte beszéddel és a humorral le tudnak venni a lábamról. De emellett arra is szükségem van, hogy szenvedélyes legyen, energikus és változatos, mivel hamar elunom magam, és az kell, hogy igazi nőnek érezhessem magam mellette. Mivel alapjában véve elég erős személyiségem van, így fontos, hogy a társamra fel tudjak nézni, és úgymond kicsit vissza tudjon fogni.
2020. jún. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!